Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehet kideríteni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni egy pszichológusról hogy elfogadó-e a leszbikusokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Járok egy pszichológushoz, fiatal nő (kb 30-as, egykorúak vagyunk), de nem merem neki csak úgy elmondani hogy leszbikus vagyok, mert nem tudom elítéli-e a melegeket (párkapcsolati tanácsot is szeretnék majd tőle kérni, azért mondanám el). Van valami indirekt mód kideríteni?

2023. máj. 4. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

100% biztos lehetsz benne hogy elfogadó! Nem az a dolga, hogy értékítéletet mondjon, hanem hogy segítsen!

Amúgy meg már mondja, de látja a szorongásod ezért nem kérdezett rá :) Nyugodtan mond el neki, segíteni fog - ez a szakmája.

2023. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy elfogadó. Ha nem lenne az, akkor más pályán lenne.
2023. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
A pszichológus nem ítélkezhet, ez az alapja az egésznek. Ha megteszi, szakmai nulla.
2023. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Bagdy Emőke is elfogadja a melegeket, de attól még előítéletes. Szerintem sosem tudhatod, hogy mit gondol a pszichológus. A valódi kérdés az, hogy mennyire fog professzionálisan viselkedni. De amúgy akiket én ismerek huszonéves pszichológus végzettségűeket, ők mind liberális emberek.
2023. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Bagdy Emőké szakmai nulla, aki eladta magát a kormánynak, és lelkesen iagzolja a hazugságaikat. Pont őt nem kéne felhozni.
2023. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom megítélni, hogy szakmailag nulla-e. Eladni eladta magát, de attól még vannak olyanok, mint ő. Eléggé álnaívság, hogy mert valakinek van egy egészségügyhöz kapcsolódó képesítése, és praktizál, onnantól őt piedesztálra kell emelni.
2023. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Attól szakmai nulla, hogy hazugságokra bólogat. Innen nincs kérdés szerintem.
2023. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Baromi egyszerű, rákérdezel. Ha nem elfogadó, legalább hamar kiderül, és kereshetsz mást. Minek is dolgoznál vele tovább, ha a legalapvetőbb dologban nem passzoltok?
2023. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Bagdy Emőke az üdítő kivétel a progresszív ember ellenes álhumánus pszichológus megvásárolt társadalomban, aki még mer szakmai és csakis kizárólag szakmai alapon különbséget tenni a normalitás és az abnormalitás között. Használja a több évtizedes szakmai alapokat és nem hajlik el rövid életű propagandisztikus áltudományos (lásd az elmúlt évek amerikai egyetemek szakmaiságot kiírtó gyakorlatát) irányok hatására. Több kellene ilyen normális emberből.
2023. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Ha lehet kérnem szorítkozzunk a kérdésre való koncentrálásra, más vitás dolgot inkább privátban beszéljétek meg, nem szeretnék veszekedést a kérdésem alatt. Köszönöm. :)

2023. máj. 4. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!