Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek a szőrtelenítésről? Szoktatok, és barátnőitek, alkalmi kalandjaitok szoktak? Van ezzel kapcsolatban preferenciátok?

Figyelt kérdés

(hónalj, láb, kar, punci, arc stb)



Kérlek ne legyen itt fujjolás meg buźizás, én nem pontozok le senkit a véleménye miatt, kivéve ha homofób vagy szexista.



2023. máj. 11. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én preferálom a szőrtelenséget, de egy kis borosta nem zavar igazából. Nekem sincs kedvem mindig full simán tartani.
2023. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen érthetetlen a kérdés. Fogalmaz újra
2023. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Én kimondottan szeretem, amikor mindketten szőrtelenek vagyunk, de a borotválásért nem vagyok oda. Nekem állandóan benőtt a szőröm és a barátnőm is nagyon szúrt 2-3 nap múlva.

Amióta IPL gépet használunk, azóta viszont nincs ilyen probléma. Szép sima minden mindenhol.

2023. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
#2 pedig én értem, a kérdező egy pasi aki privicélpontokat keres leszbikus lányok szőrtelenítik egymást és hogy csinálják a másiknak témakörhöz 😅
2023. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lol, nem, én a leszbikus nő vagyok aki mióta hosszú párkapcsolatvan él, abbahagyta a borotválkozást.


Az exem utálta a mindeféle szőrt, szóval anno nagyon ügyeltem rá.


A mostani párom viszont a lábát borotválja, de a fanszőrét meg a hónalját csak hajvágó géppel tolja le, és egy ideje hozzászoktam, hogy én is.

Sőt, a lábam is alig szőrös, szóval azt is inkább meghagyom néha.


Emiatt is kérdeztem, hogy ki hogy tapasztalja, mik a preferenciák leszbikus körökben?

2023. máj. 11. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én teljesen szőrtelen vagyok, mindenhol. Akikkel eddig volt dolgom, vagy akikről tudom, hogy mit hogy szőrtelenít, hónalj, fanszőr és lábak mindenkinél szőrtelenek, a többi változó.

De ugye a többi részen (comb, kar...) a legtöbb nőnek amúgy sem erős vagy hosszú a szőrzet.

Engem speciel intim részen és hónalj esetén taszít ha szőrös, de ez egyéni ízlés kérdése. Ha valaki szőrösen szereti, szíve joga.

2023. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig igyekszem szőrteleníteni. Ami leginkább zavar (bi vagyok, férfiakon is) az a hát és a mellkas szőr.

Nőknél talán az erős láb szőr ami tudna zavarni. Ha a hónaljat, női részeket trimmei, combot vagy kart hagyja, az abszolút nem probléma.

2023. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Csupasz - a legjobb. Tiszta és kellemes érzés.

Fazonos/rövidre vágott - teljesen jó, semmi bajom vele.

Full szőrös - nekem ez nem tetszik, szólnék érte az biztos.


Röviden tömören a véleményem.

2023. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hónaj és karomról epilálom a szőrt. Így,hogy letudjam szedni egy kicsit nőnie kell.

Lábamat borotválom. Bár szingliként azért nem túl rendszeresen, de persze lassan jön a rövid nadrágos idő szóval akkor lefogom szedni. Ha lenne párom akkor szedném rendszeresen.


Én intim résznél, bikinivonalat gyantázom,de amúgy géppel rövidre nyírom a többi helyen. Ápolt amúgy :D


Szóval nekem belefér ha másikon is van egy kis szőr. Sajnos annyira gyorsan nő és erős sötét szőrőm van,hogy képtelen lennék állandóan csupasz lenni mindenhol. Másiktól sem várom el a full csupaszságot,bár engem a puncinál egy kis szőr beindit :P


De nyilván azért ne fél méteres szőrök legyenek a partneren :D :D

2023. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!