Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Én most lezbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most lezbikus lennék?

Figyelt kérdés

25 eves lany vagyok

Csaladom,ferjem van.

Igen most jottem ra hogy valojaban szexualisan csak a lanyok izgatnak.

De parkapcsolatba csak ferfit tudok elkepzelni magam mellett ,hat ezert van ferjem .

Igazabol ez marad is igy. Mar csak annyi erdekelne hogy en minek szamitok?


2023. máj. 16. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Biszex vagy.
2023. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A mai értelmezések szerint: heteroromantikus homoszexuális (leszbikus)


Mondjuk, olyan nincs, hogy évekkel később jössz rá, hogy szexuálisan CSAK a saját nemed izgat...

2023. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Menjetek el egy klubba, teszteljetek magadtokat. Parban vagy egyedul es idovel megtudod h mi is vagy.


De ha ferjnél vagy, akkor te hazas vagy. 😃

2023. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha szexuálisan csak a nők izgatnak akkor leszbikus vagy. Azért tudod magad csak férfi mellett elképzelni párkapcsolatban mert társadalmilag az az elfogadott és te is ezt erőlteted magadra tudat alatt,hogy ez csak így lehet. Én is ezt csináltam mikor 100% kíváncsi heterónak tartottam magam. Valahogy azt jobban el tudtam fogadni. Aztán megismertem egy lányt aki nagyon megfogott.. Utána kapcsolatot is el tudtam képzelni lánnyal is. Már azóta volt eljegyzés is vele.
2023. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!