Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tetszik egy lány miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány miközben barátnőm van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már két éve együtt vagyunk és az elején nagyon harmonikus és lángoló volt a kapcsolatunk viszont mostanában elkezdtem érezni hogy mintha elkezdett volna ellaposodni ami tudom hogy két év után normális de még szerintem nagyon fiatalok vagyunk hozzá.

Ráadásul egy ideje elkezdett nagyon tetszeni egy másik lány is akiről az elején csak szimplán megállapítottam hogy elég hot, de mostanában nem tudok másra gondolni csak rá.

Ez a lány először a barátnőm ismerőse volt de nem voltak barátok. És tudom hogy ő is meleg.

Sokszor néz engem és mosolyog rám és az előző barátnői is hasonló kaliberek voltak mint én. De nem tudom hogy egyáltalán tetszem e neki. És az biztos hogy ő kezdeményezni nem fog mert tudja hogy barátnőm van jelenleg viszont nagyon szenvedek és Tanácstalan vagyok hogy mit tegyek.

Tudom hogy egy rohadék vagyok de sajnos így érzek



2023. máj. 17. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Akkor szakíts. De amúgy durva, hogy neked ennyit jelent egy kapcsolat. Jajj, egy kicsit lapos lett, kivel dugjak hogy szórakoztassam magam?
2023. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor lennél "rohadék" (inkorrekt) ha félrelépnél. A helyes megoldás hogy ha érzelmileg már nem kötődsz úgy a párodhoz akkor vagy megpróbáljátok rendbe hozni, vagy lezárjátok.
2023. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Szakíts, próbáld ki a másikkal, aztán próbáld magad visszasírni az exhez...

Úgyis ez lesz.

2023. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as jól mondja! 🤷🏻‍♂️
2023. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát, vagy megpróbálod elfelejteni ezt a másik lányt és beszélni a jelenlegi barátnőddel arról, mitől laposodott el a kapcsolat, ha van rá igény megpróbáltok rá megoldást találni. Vagy meg se próbálod megjavítani a kapcsolatot, szakítasz és kockáztatsz egy nagyot, mivel nem tudhatod biztosan a másik lány akar-e tőled valami komolyat.

Akárhogy is. Ne a párod háta mögött tedd amit teszel. Maradj gerinces.

2023. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a barátnődet szeresd, hisz érzelmi szálak fűznek hozzá.

A másik kiszemelt lány viszont csak a szemednek tetszik.

Megkéne d@gni egy párszor, és akkor könnyen elfelejted.

2023. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén? Nem fogom szépíteni, egyetértek azzal, hogy rohadék vagy:) ilyen tekintetben legalábbis mindenképpen. A barátnőddel 2 évet éltetek meg együtt és ha úgy gondolod, hogy nem érdemli meg az őszinteséged, akkor fene sem tudja miért vagy vele. Egy kapcsolatnak őszintének kellene lennie,vele kellett volna leülnöd először beszélni erről. ha már most a háta mögött ilyeneket gondolsz, akkor később mi történne, ha ki is békülnétek? Előbb utóbb újra ugyan ezzel a problémával néznél szembe. Eközben lehet, hogy az említett barátnő azt éli meg, hogy minden oké veletek.. Biztos kecsegtető a gondolat, hogy valaki mással, de kérdés, hogy neked elég-e, hogy valaki szép? Mert vele kapcsolatban egyedül a külsőséget emelted ki, nehogy abba a hibába ess, hogy elképzeled valamilyennek az alapján ahogyan kinéz, aztán koppansz, amikor mégsem olyan belsőre. Másrészt egy mosoly nem feltétlenül jel. Keresed a biztos jelet, hogy akar és elhagyhasd a barátnőd? Inkább csak szedd össze magad, mert ez az egész olyan, mintha görcsösen ragaszkodnál a kapcsolatodba, hogy hogyha rosszul sül el a másikkal, legyen valakid s két szék között ne a földre ülj:)

Ez az egész minden rosszindulat nélküli, akkor is, ha a megfogalmazásom kicsit nyers, nehogy félreértés essék.

2023. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Először a pároddal beszéld meg a dolgokat. Ha nem megy a dolog akkpr kell szakítani és menni másfelé.
2023. máj. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Végül hogy döntöttél?
nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam a baratnőmnek, így éreztem fernek, én ezt már leküzdtem magamban,nem akarok ezzel semmit kezdeni, szeretem a baratnőmet. Kis fellangolas volt az egész. A barátnőm abszolút megértő volt, ez néha megesik
ápr. 3. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!