Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki meleg/leszbikus szokta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki meleg/leszbikus szokta másra használni a "b" betűs szót?

Figyelt kérdés
Ma hallottam valakit használni a b**i kifejezést (valaki mást illetett vele). Eddig azt hittem lehet valami bi hajlama az illetőnek, ezért meglepett, hogy ezt a kifejezést használta.

2023. máj. 18. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, másra és magamra is. :'D Viszont csak viccelődésből. Ha valaki érzékeny erre akkor persze nem fogok ilyet mondani.
2023. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

A szó két értelmű.

Lehet valaki meleg, vagy lehet b**zi.

Miért ne használhatná akár egy homoszexuális is?


Olyan mint a paraszt vagy a köcsög...

2023. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem szoktam. Én nem hiszek ebben a "visszavesszük így a hatalmat a kifejezés felett" maszlagban.
2023. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. attól nem lesz úriember hogy meleg. Heteróban, melegben is vannak tahók.
2023. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Még magamra is viccesen. Sértésként irányultság miatt nem. Max úgy, hogy egy f.sz az illető, az f betűs szó szinonimájaként.
2023. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Soha semmire nem mondtam meg ezt a szot.
2023. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak egymás között, más lmbtq emberekkel.


Pl a minap a Decathlon sport osztályán összenéztünk a párommal és megállapítottok, hogy bazźeg de szépen összegyűltünk, a rossz buźinak vagy három archetípusa is megjelent, különböző életkorokban, a milfesedő tesitanárnő, a jógázós granola párocska, a focista tomboy kiscsaj aki szerintem még magáról se tudta, meg mi. Vicces volt.


Ha süt rólad amúgy is, és az akivel beszélsz az dettó ugyanez, akkor nincs éle a dolognak.


De a heteróktól nekem is fura lenne.

2023. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett, amikor az a férfi, akit megkérdeztek (már nem tudom hogy hívják és pontosan nem is tudok idézni) mondta, hogy "én nem vagyok semmi LMBTQ+, én egyszerű b**i vagyok". Ebben a nyers igazságban nem tud zavarni a jelző.


Sőt. Semmilyen értelemben nem tud zavarni a jelző. Én viccesnek találom, számomra nincs éle. Akit sért, meg tudom érteni, de én magamra bátran használom. Szerintem hozzám nem is illene bármilyen más finomkodó kifejezés, alapvetően elég nyersen fejezem ki magam.


Mindenki azt mond rám, amit akar. Úgyis egyiken be, másikon ki.


Bár nem a kérdéshez tartozik, engem a homofóboknál jobban bosszantanak azok a pasik, akik úgy érzik, hogy a leszbikusok az ő mulattatásukra lettek kitalálva. Kinek mi.



Amúgy főleg fiú haverjaim vannak (a fent említett csoportot messzire elkerülve), velük meg bőven elfér a nyersségem.

2023. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!