Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » "Legális" 2 még nem felnőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Legális" 2 még nem felnőtt lánynak egymást szeretgetni nyílvánosan?

Figyelt kérdés

Kettő 18 év alatti lány csókolózhat egymással, tapogathatják egymás combját, simogathatják egymást (nem intim helyeken), foghatják egymás kezét nyílvánosan egy magyarországi (forgalmasabb) utcán? Hallottam már olyanokról, hogy más országokban ez nyílvánosan nem elfogadott, valahol még a rendőrök is szólnak ez miatt, de kíváncsi vagyok, hogy Magyarországon, hogy megy ez. Azt nyílván tudom, hogy megbámulják, ha valaki ilyet csinál nyílvánosan, de szól neki valaki? Ez bűncselekménynek számít 18 év alatt?



21L



2023. máj. 27. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
A nőknek általában minden megvan engedve.
2023. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi a jog szerint belefér, hivatalosan nem szólhatnak. A beszólások, akár agresszíven, más téma.
2023. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeméremsértés vétsége nem valósul meg, mert ahhoz a lemeztelenített nemi szervet más előtt szándékosan mutatni vagy feltűnően láttatni engedni kellene, ami esetetekben nem áll fenn.

Helyi önkormányzatok általuk definiált kirívóan közösségellenes magatartást rendeletben határozhatnak meg és szankcionálhatnak. A település nincs leírva, de aligha szerepel ilyen magatartás önkormányzati rendeletben.

Tehát jogsértés nem valósul meg.

2023. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

Úgy tudom amúgy, hogy az új "pedofil törvény" miatt semmilyen melegséghez kapcsolódó dolgot nem láthatnak a gyerekek, és ha bárhogyan is "melegként" viselkedtek az utcán, az törvénysértés hacsak nem egy totál elhagyatott helyen teszitek ahol teljesen biztos hogy nincs gyerek.

A gyakorlatban való betartatás miután leülepedett a botrány, nem tudom mennyire valósul meg.

2023. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk, Magyarországon ez még nem elfogadott nyílvános helyen!
2023. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy ha te 21 vagy, a kérdésben hogyhogy két 18 év alatti lány szerepel?
2023. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Kíváncsiságból kérdezem
2023. máj. 27. 16:55
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem 12 alatt van az egyik és 14 felett a másik, akkor legális.
2023. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Ellenkező neműek között is nagyon nagy illetlenség egymás combját simogatni. Én ilyet ellenkező neműek között sem emlékszem, mikor láttam utoljára, de nagyon régen. Hihetetlen, hogy valakinek ez a legfontosabb, hogy ezt lehet-e. Az emberek 90%-a nagyon jól megvan enélkül.
2023. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

9-es jól leírta.

A kérdésedre a válasz: legális, de nem illik.

2023. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!