Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rosszul esik ha szex után a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik ha szex után a párotok lezuhanyozik?

Figyelt kérdés
Nem érzitek úgy, mintha undorodna a testnedveitektől?
2023. jún. 4. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2023. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Ugyan nem vagyok leszbikus, de a téma jellege miatt talán nem releváns, ezért válaszolok.

De nagyon rosszul esik, mert megöli az egész együttlétet ha utána nem bújunk össze egy kicsit, legalább egy fél órát, ameddig teljesen lenyugszunk.

2023. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Mi fiúkként szex előtt zuhanyzunk, utàna engem is zavarna
2023. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2023. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, a lényeg hogy kényelmesen érezze magát
2023. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem - feltéve ha nem azonnal pattan ki az ágyból elrohanni tusolni.
2023. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis összebujás után mi együtt tusolunk.
2023. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most ez a legújabb módja annak, hogy a pocsék higéniához ideológiát gyártsunk?



Igen, szex után szoktam tisztálkodni. Van amikor egy nedves törlőkendő is elég, de így nyáron nem árt egy gyors zuhany se.


Általában együtt szoktunk utána zuhanyozni, meleg víz finom illatos szappan, lehet egymást mosdatni, masszírozni...szerintem ez nem öli meg a hangulatot, sőt. Ha nálatok igen, ott nem a szex utáni zuhany a ludas.


Undorodna a testnedveimtől? Na ne kacagtass. Ez fel se merült. Ez szerintem már szex közben baromi egyértelmű lenne, mert aki nem lelkesedik, nem úgy csinálja neked. Ezt azért látni.


És igen, szerintem egy jó szexben meg is izzad az ember, a sunaszaftos arcát se a párnába törölje már. Én se szeretek izzadtan, ragacsosan aludni, és a hólyagyulladás se hiányzik.

Szex vagy maszti után minden nőnek ajánlott elmenni pisilni, hogy a nedvek ne jussanak fel, és okozzanak bő egy hét szenvedést. Baromira nem esik jól úgy wcre járni mint aki üveggyapotot pisil, és állandóan ott is az érzet, hogy menni kell. Miért kívánnám ezt magamnak vagy a páromnak?

2023. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

óh kérdező dehogy..Te most ezt komolyan kérdezted?

Én mikor rá élvezek a barátnőm arcára,megtiltom hogy lefürödjön! Aztán elmegyünk a Meki-be, aztán meg beugrunk apósomékhoz (és ők is természetesnek veszik hogy ott a fején a rászáradt g@ci a lányukon), és aztán még a tescóba is beugrunk, majd csak holnap este, a munka után fürödhetsz..

Te nem véletlen nem a telefonos Gyuri vagy aki szereti ha 1 kicsit büdös a picsa(?)

2023. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon zavarna de szerencsère nem ilyen. Imádjuk egymás testnedveit magunkon érezni sokáig.
2023. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!