Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miskolcon esélyem sincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon esélyem sincs leszbi /bi lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mivel eszméletlenül Pest központú az ország akár kivel beszélgettem komolyabban mindig kiderült hogy ✨Pesti✨

Vagy a másik véglet hogy min 200km távolság.

Nem, nem voltam még sose lánnyal én magamat kíváncsi binek vallom de nagyon bosszant a dolog 24 éves vagyok és kb 17 éves koromtól keresek a környéken lányt 2-3 hónapos ki hagyásokkal.

Tényleg reménytelen a helyzetem és nem laknak itt ilyen lányok vagy rossz oldalon keresek?



Elég lányos vagyok senki nem mondaná meg rólam, és nem is tudja senki. Emiatt nekem az anonimitás nagyon fontos lenne.

Bármilyen ötletet szívesen fogadok kivéve hogy hagyjam az egészet. Aza baj hogy amikor már látom hogy nincs esély abba is hagyom de utána ismét fel lobban bennem és nem tudom hova tenni....



2023. jún. 14. 17:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Miskolc környékén élek, és elég sok leszbit ismerek látásból, vagy felszínesen, szerintem fura, hogy nem találsz. Én magam heteroszexuális vagyok, szóval nem mozgok ilyen körökben,mégis ismerek legalább 6 nőt, aki leszbikus / biszex. Próbálkozz Tinderen, vagy ilyesmin.
2023. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy egy egyetemvárosban ne lenne senki.
2023. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
#1, be kell ajánlani akkor a kérdezőt valakinél. 😉
2023. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
58%
Siman ki lehet szúrni nem egy leszbit Miskolcon. Igaz, csak a fiúsabbakat. A mekiben, a Bosch gyárban már láttam ilyen csajokat.
2023. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Akkor igaz a mondás hogy, aki nem keresik lépten nyomon bele botlik.


#1 Tinder kizárva mert ha jól tudom nem anonim de köszi a tippet :)



Én egyébként arra is gondoltam ennyi év nem talalás után hogy ugyan úgy ahogy én rejtőzködő életet folytatnak ilyen téren, és próbálják magukban elfojtani.

Igazából nem tudom hogy milyen az esetem mert ahogy írtam nem voltam még lánnyal, de a lányos lányok tetszenek pont azért mert lányosak 😁 ha fiús lányok tetszenének, akkor fiút keresnék ezzel így vagyok de lehet ha egyszer lesz lehetőségem teljesen máshogy fogok erről gondolkodni.

Meg valószínűleg nekem nem működik az ilyen belső megérzésem hogy ki az és ki nem, ha szerintetek ilyen sok van. 🤧

#3 cuki vagy hogy ilyet írsz de az ilyen beajánlások eddig nem jöttek be xd egyszer működött az hogy itt keresett meg engem egy csajszi pesti volt nyilvááán... De 2 évig beszélgettünk ha olyan volt akkor olyat videó chat stb. Csak ő is ilyen kis felénk volt és lett pasija mára már baba is. Néha rám ír hogy szeretne közösen khmm, de mivel már baba van meg feleség még online se fér bele nekem ilyen ennek tudatában. Nem akarok úgy járni mint ő, hogy ilyen szinten elfojtotta és néha még ki bukik belőle...

De gondoltam arra is hogy pszichológus segítségét kérjem, hogy ne legyen ilyen vágyam kvázi gyógyítson ki ebből, vagy az okot meg találni hogy miért van ez hogy időközönként nem bírok magammal és keresem aztán feladom....

2023. jún. 15. 08:11
 6/33 anonim ***** válasza:
De Tinderen ha beállítod, hogy a nők érdekelnek, akkor csak nők fognak téged látni, akik nyilván szintén nőt keresnek. Így szerintem kb. kizárt, hogy ismerősbe botlasz (vagy max olyanba, aki titkon szintén biszex/leszbi, azzal meg csak jól jársz 😅).
2023. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikusságból nem lehet kigyógyulni, mivel nem betegség ;) a homoszexualitást a WHO már ezer éve nem tekinti betegségnek.

A "ha fiús lányok tetszenének, akkor fiút keresnék" állítás sem túl helytálló, nekem a kicsit fiúsabb lányok tetszenek de nem fogok ettől pasit keresni, azért pasi és nő között van egy lényegi különbség...


Amúgy vidék ilyen, én az ország túlsó felén vagyok de itt se találok párt, akibe itt belefutottam kb mind pesti. :/

2023. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha kivancsi bi vagy, akkor gondolom nem komoly kapcsolat irant erdeklodsz, vagy igen?

Ha nem kapcsolat a cel, akkor mi a baj azzal, ha neha-neha el kell utazni Pestig (vagy a lany Miskolcig) ?

2023. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#8 inkább kalandot keresek meg ahogy alakul.

Nem is lenne vele baj, csak ezek az emberek sose akarnak talizni :)))

2023. jún. 15. 09:55
 10/33 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Pontosan úgy van ahogy mondtad.

Aki nem keres az állandóan belebotlik valakibe.

De ez így van heteró alapon is.

Valahogy ez egy íratlan szabály lett.

Sokan akkor találnak társat, amikor már magas ivből tojnak az egészre.

Petsze tudom, ha vannak az embernek vágyai, akkor azt nehéz nem tudomásul venni.

Nem vagy kőnnyű helyzetben, de nem vagy egyedül.

Sokan kűzdenek ezzel a gonddal.

A totál inkognitó, meg persze nagyon nehezíti a dolgot, főleg vidéken.

2023. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!