Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első randin mi az, amit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mi az, amit a partneretektől vártok? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés
Kicsit mesélnétek mi az, ami első randin szimpatikus/unszimpatikus lenne a randipartnert illetően? Pl ha visszahúzódó típus az mennyire gond? Van elképzelésetek a tökéletes első randiról?

2023. jún. 21. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvárás hogy ne játsza meg magát. Legyen természetes. Nem baj ha visszahuzódó, csendes. Sőt .... utálom a nagyvagány rámenős csajokat.

Tartós, stabil kapcsolatra pont az ilyenek jók.

2023. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, hogy nem szeretek randizni. Pont ezért, mert senki nem tudja elengedni magát, hanem azon agyal, vajon a másik mit szerethet, és annak meg tudok-e felelni?

Ha most én is leírom, hogy a csendes lányokat szeretem, te meg pont nagyszájú vagy, akkor mi lesz? Próbálsz visszahúzódó lenni, hogy szimpátiát kelts? Minek? Idővel úgyis kiderül, ki milyen. Sokkal jobb, ha nem foglalkozol azzal, hogy mit írunk itt, és önmagad adod, legyél bármilyen is. Akkor biztos, hogy végül olyan párt találsz, aki téged szeret.

Én egyébként nem randizom, helyette barátkozom, akkor nincs megfelelési kényszer.

2023. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Igazából pont csendes típus vagyok :D Nálam a barátkozásnál is megvan ez a kényszer, elvégre ott is ugyanígy "meg kell felelni", ha nem vagyok szimpi nem lesz barátság.

2023. jún. 22. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
A randi az randi és nem barátkozás. Jelentse mindkèt félnek ugyanazt. A randiban benne van a szexualitás is, nőkènt vagy ott ès a partnered is. Egyértelmű, hogy mindkét fèl nyitott párkapcsolatra. Èn szeretem a konszolidált, egyszerű nőket. Nem baj ha visszahùzòdò, csak ez ne menjen beszèlgetès rovására. Viszont ha már az első randin harsány, feltűnő, irányìtò a nő ez red flag nálam.
2023. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén visszahúzódó lélek vagyok. Bátran ajánlom, hogy kezdj el az önismereti dologgal foglalkozni!

Figyelj magadra!

Nekem is folyton ilyen parám van… de nem régiben sikeresen leküzdöttem magam. Magabiztosság!! Muszáj… aztán hidd el, hogy kellemes csalódás lesz a másiknak, ha cukker vagy! (visszahúzódó), de dolgozz az önbizalmadon!!!!

2023. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat...egyenességet és őszinteséget ;)
2023. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Top, tanga bugyi, szexi lábak
2023. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!