Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szexis fehérnemű?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexis fehérnemű?

Figyelt kérdés
Nálatok is van olyan hogy, szeretitek a párotokat szexis fehérneműben látni? Vagy olyan hogy mindketten vesztek fel, ami a másikat izgatja?
2023. jún. 22. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Yep
2023. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező lány? Már csak a nevéből ítélve is... (-bá...)
2023. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
A bácsi is lehet egy kicsit kíváncsi, hogy mi van a szoknya alatt..
2023. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mikeXxX ***** válasza:
71%
Vagy Geribá nővè operáltatta magát 🤣🤣🤣!
2023. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha olyan a párom, hogy szeret ilyet felvenni, akkor ok. Amúgy nem erőltetem, mert nem mindenki érzi jól magát benne. Pl én se nagyon hordok ilyet.
2023. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsit talán nem volt pontos a kérdésem! Hetero férfi vagyok,ès ugye mivel leszbikus kategóriában írtam, nyilván úgy kell èrtelmezni hogy, nálatok nőknél!
2023. jún. 22. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Annak hogy hordok-e vagy sem szexi fehérneműt, semmi köze a szexuális orientációmnak.
2023. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!