Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan flöröltök? Mi vehető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flöröltök? Mi vehető annak?

Figyelt kérdés

Ha több, mint 5 másodpercig tartjuk a szemkontaktust és mosolyog rám utána az vehető annak? Szokott cukkolni is. Össze vagyok zavarodva, ezt vehetem flörtnek? Így lány-lány felállásnál annyira nem egyértemű. Nem vagyunk barátok, csak ismerősök, nem tudja, hogy vonzódom lányokhoz és én sem tudom róla biztosra, csak megérzésésem van.

Milyen flört taktikák vannak még?


2023. júl. 2. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha csak ismerősök vagytok, akkor ez szerintem flört :)
2023. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Ugatok, altalaban nem mukodik sajna
2023. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne flörtölni próbálj, az arra az esetre van, ha biztosan tudod, hogy mi a másik, és be akarsz vágódni. De most lehet heteró is, ezret inkább próbálj ismerkedni vele. Közeledj, próbálj közös programot összehozni, hogy kiderítgesd.
2023. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ő is vonzódik lányokhoz, hasonló gondolatok járhatnak a fejében, mint neked, talán próbáld elképzelni, hogy a kisugárzása és a személyisége alapján ez lehet a valós vagy csak te látod annak, mert tetszik.

Én is ugyanígy voltam, róla eléggé lesütött, hogy nem hetero aztán egyre többet beszéltünk, és vele is tudattam, hogy van esélye (vagyis hogy elérhető vagyok olyan értelemben).

Esetleg írd le itt vagy privátban, pontosan hogyan ismerkedtetek meg, úgy talán könnyebben tudunk segíteni és tanácsot adni ;))

2023. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!