Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vibrátor, dildó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibrátor, dildó?

Figyelt kérdés
2 hónapja együtt vagyok egy lánnyal. Szeretjük egymást. Minden rendben, egy dolgot kivéve: azt akarja hogy használjak neki vibrátort, vagy dildót. Tőlem eddig ezt egy kapcsolatomban sem kérték. Rákérdeztem mi ennek az oka? Nagyon-nagyon nehezen bevallotta, hogy lényegében biszexuális, tehát nem full leszbikus, és már volt szexuális kapcsolata is férfiakkal, és hiányzik neki a "farok" érzése, ezért kell vibrátor neki. Bennem kétségek merültek fel, mert nekem úgy tűnik, bármikor lecserélne egy férfira, mert hiányzik neki a farok, és egy vibrátor mégis csak egy élettelen tárgy, egy személytelen valami, amit én dugnék be neki. Ha biszex, akkor előbb utóbb a vibrátor/dildó is kevés lesz neki, hús vér farkat fog akarni magában, hiszen biszex. Nyilván megvibrátorozom, de nekem ez olyan érzés, mintha nem én kellenék neki, hanem valaki, aki megteszi ezt neki addig amig nem talál férfit. Nekem személy szerint fura ez a vibrátoros, dildós kérés, az ujjazást azt mindenki akarta eddig, (én is szeretem) de konkrétan vibrátort senki sem akart még. Ti használtok vibrátort, és ha igen akkor kölcsönösen, és miért? Ti is biszexuálisak vagytok, vagy más oka van?
2023. júl. 3. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze benne van a pakliban a lehetőség. De szerintem felesleges túlaggódni.

Mégis, logikusan, mi a különbség, hogy az ujjadat dugod be, vagy egy tárgyat? Az csak nagyobb, hosszabb, ergo neki jobb érzés.

Nem emiatt fog elhagyni, ha elhagy.

2023. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Mi leszbikusok vagyunk. Felcsatolhatóst használunk, meg womanizert, van hogy egyszerre.

Ezek csak játékok, nem kell túlragozni.

Amúgy meg minden kapcsolat véget ér egyszer. Addig kell felhőtlenül élvezni amíg együtt vagytok.

Relax

2023. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kinek ne kockáztassam a lelki állapotát? Mi van???
2023. júl. 3. 11:33
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Semmi, csak egy elmeroggyant mostanában minden lmbt kérdéshez valami hasonló "bölcsességeket" írogat :D
2023. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

5. Heteroszexuális kérdések alá is ugyanezt nyomja.



Kérdező, ezzel semmi baj sincs.

Téged szeret, de vannak igényei. Ez olyan, mintha neked az lenne a fétised hogy szexi ruhában tancoljon előtted. Ezzel semmi baj sincs. :)

2023. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Ez nem ugyanaz, mint meleg pasiknál az aktív? Azért dugja be nyilván, mert jó érzés. Ettől még pasitól várja a jó érzést. A női hüvely is kívánhatja, hogy kitöltsék. Mondjuk ebből is látszik, hogy testileg mire van kialakítva, a probléma az agyban van.
2023. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

6. Nincs egy normális agyban sem probléma.


Látom neked a legnagyobb bajod magaddal van.. minek olvasol a leszbikus témában, ha egy homofób hülye vagy? :)

2023. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlaggódod. Ha szeretné, csináld meg! Nem egy férfira vágyik, hanem, hogy te kielégítsd.
2023. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, ha van bent valami. Nem mindig, és nem kell, hogy rezegjen, az nem ad semmi pluszt nekem. Sőt, ki-be huzigálni sem fontos, csak legyen ott. Jó érzés, ennyi. De egyáltalán nem kell farok, sőt.
2023. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Több kérdésnél is (mindegy milyen kategória, lehet politika is) mindig vannak látnokok, akik kijelentik hogy a kérdező már vagy kérdezte az adott kerdést, vagy meleg vagy privatban irkált stb, mindezt úgy, hogy az sosem merül fel bennük, hogy a kérdést kiíró nem az aki már kiírta a kérdést, vagy hogy nem ő irkákt privatban stb. Az ilyeneknek üldözési téveszméjük van, vagy jósok? Mindkét esetben pszichiátert javaslok de sürgősen!

A normálus válaszokat köszönöm szépen!

2023. júl. 3. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!