Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy vékony,karcsú bomba testű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony,karcsú bomba testű nő,beleszerethet szerintetek egy teltebb kisebb súlyfelesleggel rendelkező másik nőbe?

Figyelt kérdés
Itt a telt szó jelentése az hogy nagy mellek,popsi és hát egy kis pocak..Még nem találkoztunk tudja hogy telt vagyok, arc képet és félig meddig egész alakos képet küldtem már magamról,aztmondta "cuki"vagyok,1 hónapja beszélgetünk,nagyon jól megy a kommunikáció.Lassan ha minden jól megy elérkezünk a személyes találkozóhoz is.Viszont az önértékeléssem, magabiztosságom teljesen lealacsonyodott.Félek,hogy csalódni fog..Mert ő tényleg nagyon szép karcsú, én viszont tőle jóval teltebb vagyok.
2023. júl. 3. 16:24
 1/9 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Nincs okod félni. :) Megértelek, mert én is így voltam a volt párommal, de megnyugtatott, hogy őt alapból nem érdekli, hogy ki milyen, de ha választani lehet, akkor amúgy is teltebb nőt választ. Azóta már sokat fogytam az utóbbi 2 évben, igaz még van rajtam mit fogni, de a jelenlegi barátnőmnél már annyira nem problémáztam ezen. Jó, kérdeztem már, hogy biztos nem zavarja, stb, de ő is azt mondta, hogy jó az, ha itt-ott van mit fogni. Aki veled kezd, annak tetszeni fogsz, ne aggódj. Őszinte voltál, tudja, hogy mire számítson.
2023. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több vagy, mint egy test. Ezt először neked kell elhinned. Aztán már minden könnyebben fog menni.
2023. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Minimum telefonon vagy webkamerán keresztül beszéltél már vele? Ha nem akkor ne csodálkozz, ha a találkozó előtt hirtelen felszívódik, mert amúgy egy kamus kis pöcs. Nem mondom, hogy biztosan az, de elég valószínű.
2023. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki beleszerethet mindenkibe.
2023. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, láttam én már mindenféle párt, olyat is mint ti.
2023. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne szerethetne. Ez nem ettől függ!

Hajrá!

2023. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vagyok mint te kb párom pedig vasàggyal együtt 50kilo. Pont hogy tetszik neki hogy van mit fognia:)
2023. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
#3. Én teljes mértékben egyetértek veled. Egyrészt lehet hogy csak szórakozni akart veled. Mi van ha leszedett egy képet netről amúgy ha videochaten nem beszéltél vele attól nem biztos hogy jó a kommunikáció. Pl. nekem is sokkal könnyebb ezt leírni mintha élőben kéne elmondanom. Azonban mindenki mással is egyetértek ugyanis bárki beleszeretett bárkibe az alkat nem számít
2023. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Én pl. Szinte mindig csak telt nőkkel randiztam(akkor is, amikor kifejezetten vékony voltam még).

2023. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!