Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok!felcsatolhatos strap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!felcsatolhatos strap onnal dugtatok már másik csajt?

Figyelt kérdés

1.milyen érzés volt nő létetekre másik csajt dugni ,felcsatolhatos péniszel ?

2.olyankor ti is eltudtok menni vagy lehet olyankor érezni valami ?


2023. júl. 16. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Volt rá példa, igen!


Számomra olyan idegen érzés volt, ezáltal nem is nagyon tudtam sem elengedni magam, sem élvezni a dolgot.

Azt, hogy el lehet-e élvezni vagy sem azt nem tudom, mert ahhoz kevés a tapasztalatom...

2023. júl. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Kétvégű volt így valami fura inverz módon én is éreztem amit csinálok.jo volt látni a másikon ahogy élvezi de jobb szeretem ha engem dugnak (nők,nem pasik! mielőtt kapnám a privatot)
2023. júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Straponnal el lehet érni azt hogy partnert akit megdugok velle élveze ,kielégitse?milyen strapont érdemes ilyen célra?üreges strapont haszbálok nincs tapasztalatom benne és jó lenne tudni!
2023. júl. 16. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, és engem is dugtak már meg vele. Jó látni hogy élvezi amit csinálok vele, meg nekem is jó ha ő használja.Elélvezni nem tudok tőle, de ha rásegit az ujjával akkor igen.
2023. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!