Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok!Ti hogy-hol ismerkedtet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Ti hogy-hol ismerkedtetek meg a párotokkal?Ha személyesen találkoztatok először honnan tudtátok azt,hogy a másik is a nőkhöz vonzódik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 03:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen.

Nem vagyok nagyon csajos, de hosszu ideje voltam szingli, pasikrol se szoktam aradozni. Egyikkel se randiztam bent, aztán egy joval idosebb nő, anyam korabeli beprobalkozott, hogy valami benyomasa van velem kapcsolatban... pletykalkodni kezdett. Igy a megfelelő szemely már nem talalgatott sokat.


Amugy, szerintem nagyon nehez megmondani. Vagy fullra lehet latni, vagy flörtölgetni kell, aztan egyszer majd fent akad valaki a horgon.

2023. júl. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen.


Figyeltem és elkaptam a jeleket, amik nyilván nem 100 százalékosak. De ilyen jelnek vettem a szemezést például. Introvertáltként sosem voltam az a kezdeményező típus, de most megtettem.

Meghívtam egy italra és elkezdtünk beszélgetni. A többi meg már magától alakult.

2023. júl. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Társkeresőn.
2023. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Instagramon

Kb egy hetet beszélgettünk folyamatosan az első tali előtt. Már írásban is bókolt, illetve a talin is éreztem, hogy izzik a levegő közöttünk. Hozott ajándékot is, végig jó hangulat volt a végén kaptam puszit és mar másnap kezdeményezte a következő talit.

2023. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!