Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért változott meg a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a párom?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt. Ő 25L én 22L

Minden tökéletes volt 1 évig.

Aztán jött egy lány az életünkbe, akire én féltékeny lettem, mert azt gondoltam, hogy tetszik neki. Ő ezt tagadta és azt mondta csak engem szeret, ha más kéne neki mással lenne. Nem is volt baj a kapcsolatunkkal azóta sem, mert tényleg érzem, hogy szeret nagyon. De kb két hete annyira megváltozott érdektelen lett kicsit, elhidegült. Már beszéltünk erről a napokban, ő azt mondta az a baja, hogy szerinte én nem értékelem őt, beláttam, hogy lehet van benne igazság, mert kicsit elhanyagoltam azóta mióta azt hittem neki más lány kell. De most megigértem neki a napokban, hogy más leszek, de hogyha találkozunk (mert még nem lakunk együtt), akkor már úgy érzem neki se meg nekem se ugyanolyan érzés elhidegültünk egymástól nagyon. Pedig én tényleg már nem hanyagolom el mint régebben. Tudom, hogy szeret én sem értem szerintem meg ő se, hogy most ez mi lehet köztünk. Próbálunk mindketten harcolni a kapcsolatért, de nem tudom hogy meddig fogjuk bírni, ha már egyikünknek sem ugyanaz az érzés..

Azt mondta unja, hogy nem lakunk együtt és már össze akarna költözni, de nem tudunk még jelenleg a szüleim miatt.

Tudom hogy nem csal meg, mert minden jelszavát tudom és tudom, hogy ő olyan ha más kell neki elmegy nem maradna ott ahol nem akar lenni.

De érzem hogy valami más lett köztünk, volt már ugyanez az eset egyszer pár hónapja, akkor túl tudtunk ezen jutni és aztán nem volt semmi gond köztünk, de most megint előjött nem tudom hogy most vissza jön e ami volt..


Sokat féltékenykedünk egymásra, lehet az a baja hogy nem hagyom levegőhöz jutni? De pl. Tegnapelőtt mondta, hogy tartsunk szünetet, mert nem tudja mivan vele, mondtam hogy rendben ha ezt akarja. Aztán 1 óra múlva írt is hogy nekem ilyen könnyű az egész? Pedig nekem sem könnyű, csak szeretném ha hiányoznék neki magától.

Tudom, hogy szeret bárcsak ne érezném ezt a nyomasztó, elhidegült érzést köztünk, és tudom, hogy ő is érzi.

Hogy hozzuk vissza ami volt, hogy elmúljon ez az érzés? Mit tegyek? Mi lehet a gond? El kéne fogadjam hogy már nem megy nekünk? Engedjem el vagy harcoljak érte?

Tapasztalatok?



2023. júl. 19. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

"Tudom hogy nem csal meg, mert minden jelszavát tudom"

Mivan??????

2023. júl. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi
2023. júl. 19. 08:07
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

"El kéne fogadjam hogy már nem megy nekünk? "


Igen.


Sajnos ez már nem működik. Úgy tűnik, ő már nem akarja helyrehozni a kapcsolatotokat.

2023. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Mi nem fogjuk tudni megmondani neked hogy miért ilyen a párod stb, nem ismerünk titeket. Ezt elsősorban vele kell megbeszélned, és együtt eldönteni hogy akartok-e harcolni a kapcsolatotokért.
2023. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

...tartsunk szünetet... az magyarul így hangzik:szakitani akarok de nincs hozzá kedven mondki te,hogy vége.


Esetleg egy közös nyaralással még megprobálkozhattok,hátha.

Csak jó sülhet belőlle.

1:rendbe jön a kapcsolat.

2:még haza is külön jöttök legalább gyorsa túlestek egymáson.

3:nyaraltatok 1et.

2023. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyakran találkoztok?

Másfél év után, hogy elhidegültök, úgy, hogy nem is vagytok mindig együtt, az nem a legjobb elöjel..

2023. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt te ba..tad el a hülye féltékenységeddel.
2023. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
39%
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Nála ez megtörtént.
2023. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mendy98 ***** válasza:

Hu hát ez nagyon bonyolult.

Nem mondom, h minden veszve lenne, szerintem kb 1 hétig hagyjátok egymást, aztán tényleg beszéljetek át mindent.

Amúgy 22 vagy, mi az, h a szüleid miatt nem tudsz költözni?

Remélem nem a szüleid mondják meg neked 22 évesen, h mit csináltatsz, mert a srác helyében nekem is elegem lenne. Tapasztalom, h a legjobb barátnőm 21 éves és mindent a szülei mondanak meg neki és így szintén majdnem másfél év alatt már nagyon elegem van belőle, csak én ezt meg is mondtam neki.


Itt a szünet után a beszélgetés és a kompromisszum a legjobb megoldás.

Nem szabad elhanyagolni a másikat.

Ajándékok, dicséret, randik, a másik kedvében járás mindkét féltől fontosak.

Megismerés a másik szeretetnyelvét és aszerint szeretni és elfogadni.

Persze az is megeshet, h a szünet után szakítotok is, de ha igazán szeretitek egymást akkor nem így lesz. Ha mégis, akkor engedd el.


Ja és semmiképpen ne játszmázzatok. Ez a "tartsunk szünetet....Mi van téged nem is visel meg?" Ez nagyon gyerekes, ezt hagyja abba és tanulja meg közölni, h tényleg mit akar, mert addig csak rombolja a kapcsolatot.

2023. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!