Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Használtok óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtok óvszert?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a nyaláshoz, hanem ha dildós játékokra kerül sor, esetleg felcsatolhatóssal?
2023. júl. 22. 14:38
A kérdező szavazást indított:
mindig, ha előkerül a dildo
gyakran
ritkán
soha (anélkül használjuk)
soha (nem használunk semmi fallikus eszközt)
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi sose használunk.
2023. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Öhmm, lehet hogy nem valami jó a fantáziám, de egy leszbikus közösüléshez minek óvszer?
2023. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
2-es azért, mert így higiénikus
2023. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert sokan így tartják higiénikusabbnak. Ha előkerül egy eszköz, gumi rá, és pici síkosító. Én húzok mindenre, ami "oda" kerül. Utána meg megtörlöm nedvessel, hogy az óvszeren lévő síkosító miatt ne ragadjon legközelebb.
2023. júl. 22. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Popsiba igen
2023. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem azért, de szentem pont a kérdező módszere a nem higiénikus. Mi inkább mindig alaposan elmossuk szappanos vízzel, utána fertőtlenítővel, amit direkt erre való és szexshopban vettük, lefertőtlenítem.
2023. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
A nyaláshoz is néha jo lenne ha kaphato lenne nálunk is nöi védögumi vagy nyalofolia.
2023. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szívesen nyalnék egy fóliát a nedves punci helyett, az nagyon kiábrándító lenne.
2023. júl. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!