Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőgyógyásznál milyen érzés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyásznál milyen érzés, hogy egy férfi nyúl a puncitokhoz?

Figyelt kérdés
Vagy női nőgyógyászhoz jártok? Ott előfordul, hogy minimálisan, de izgat, ahogy hozzáér?

2023. júl. 24. 01:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
82%

20. Na innen is látszik, hogy egy barom vagy. Neked vannak itt ki nem élt fantáziáid szerintem.

De hát senki nem gerjedt a nőgyógyászatra, ki hitte volna. 😁

2023. aug. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én férfiként egyszer voltam urológusnál, ez Svájcban történt, egy 30as német csaj volt az urológus (nyugaton elég sok nő van a szakmában), ráadásul tök jól nézett ki. (Még mielőtt megvádolna valaki, nem ez nem szexfantázia, tényleg így történt) Miközben fogdosott azon gondolkodtam, hogy milyen tök semleges dologra gondoljak, hogy még véletlenül se álljon fel a farkam, aztán végülis a magyar foci mellett döntöttem. A helyzet maga egyáltalán nem volt megalázó, így utólag inkább azt mondom, vicces. Szóval azt hiszem a férfiak és nők hozzállása között ezen a fronton tényleg van különbség :)
2023. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!