Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Minden együttlét alkalmával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden együttlét alkalmával eltudtok jutni a csúcsra,ha igen kb.ez mennyi idő nálatok míg eléritek az orgazmust?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 05:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
2 perc
2023. júl. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az időt sosem néztem, és függ is sokmindentől. Mennyire van kedv, idő rá, akarjuk-e elhúzni. Mert ugye nem az a cél, hogy minél előbb sikerüljön, hanem, hogy kiélvezzük. Kivéve, ha mindenki fáradt esetleg. Fogalmam sincs tényleg mennyi szokott lenni az átlag, de hasamra csapva azt mondom úgy 15-20 perc.
2023. júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsére az esetek döntő többségében eljutok a csúcsra és az eddigi női partnereimnek is sikerült ez.

Hogy ehhez mennyi idő kell, azt nagyon sok dolog befolyásolja. Extrém esetben, amikor nagyon fel voltam izgulva, sikerült már 1-2 perc alatt is, de szerencsére nem ez az általános. Szeretem megadni a módját, elhúzni. Legalább félórán át, de még jobb, ha akár órákig tart. (Mondjuk, akkor már nem egy orgazmus van.)

2023. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én bi vagyok,de eddig csak férfiakkal volt intim kapcsolatom..a női kapcsolat egyenlőre plátói dolog,iszonyat nehéz normális nőt találni na meg amúgy sem vállalom fel nyilvánosan ezt a dolgot.Hát a férfiakkal eddig nem mentem sokra.. 😆🙄 30/N
2023. júl. 24. 09:17
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor jobban kell válogatnod! 😉😉
2023. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,a nők közt!!
2023. júl. 24. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Nálam változó … attól függ mennyire vagyok fáradt, milyen a hangulatom és mennyire vagyok beindulva.

Ha minden klappol akkor kb 5-7 perc de van hogy 10-14perc (mindenképp szeretem elhúzni).

De a párom pikk pakk elmegy ,kb 4perc és kész … :)

Sajnos sokszor fáradt vagyok ilyenkor van hogy nem is jön össze (ez a stresszes munka miatt van)..


28/L

2023. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarlak kiábrándítani, de a nők között is válogatni kell. Az egy nagy álom, hogy még a nők mind kedvesek és figyelmesek egymással. Mi itt a párunkról írtunk, velük persze, hogy jó a szex, ezért a párunk. De nem mindenkinek az. A nők között is akadnak ugyanúgy bunkók, önzők, vagy csak simán érdektelenek, és ezért ügyetlenek. Lásd pár kérdéssel ezelőtt a csajt, aki durvult a szexben, és nem tetszett neki, hogy a párja nem hagyja, meg olvasd el, miket válaszolt. Tipikus önző, nárcisztikus személyiség.

Szóval én azt ajánlom, hogy ne mindenáron nőt keress, hanem olyan valakit, aki tényleg foglalkozik veled, nemtől függetlenül.

2023. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan nőt keresek!!Ezért vagyok bi..Csak arra akartam kilyukadni,hogy eddigi férfiakkal való tapasztalataim alapján nem élveztem az orális szexet.Na és nyílván nem fogok minden jött-menttel összefeküdni,meg kell ismernem a másikat ,hogy valamilyen érzelem szimpátia kialakuljon.Nem vagyok kalandor.De most nőt szeretnék! :)
2023. júl. 25. 09:18
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Én még sosem tudtam elélvezni mástól. Egy férfi mellet nem tudom annyira elengedni magam mintha magamnak csinálnám.
2023. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!