Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most velem lenne a probléma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem lenne a probléma vagy ez tényleg nagyon gáz, ha én hármas szexet akarok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már 4 éve vagyunk együtt, szeretem meg minden, de mostanában ott motoszkál a fejembe, hogy mi lenne ha hármasban szexelnénk. Ráadásul egy nőies nővel, barátnőm kicsit fiús, én így szeretem őt, tetszik is nekem, a szexuális életünk is jó, de engem nagyon izgatnak a nőiesebb nők is. Egyszer hülyéskedve felhoztam a témát és azt mondta ő nem tudna máshoz úgy nyúlni, meg ő se viselné el, ha valaki úgy nyúlna hozzám. Azt mondta nem is szeretem őt igazán, ha ilyenekre gondolok. Néha egy rossz k****nak gondolom magam ilyenkor, nagyon szégyellem magam is. De nem tudok ezzel a vággyal mit kezdeni. Lehet tényleg nem szeretem a barátnőmet igazán? Ti mit gondoltok erről?


25/N/Bi



2023. júl. 31. 11:14
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A bi az a biszexuális, csak rövidítve. Tehát én egy biszexuális nő vagyok, mindkét nemet szeretem.
2023. aug. 3. 07:32
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

#11

Akkor a barátnőd a leszbikus? Vagy az, aki a harmadik lenne?

2023. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
42%
12-es, ez nem teljesen mindegy a kérdés szempontjából?
2023. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nem mindegy, mert a hashtagek között akkor miért lenne ott a leszbikus?🤔

2023. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

#14

Mert alapbol mikor 2 csaj csinalja az leszbi szex, ha meg 3, na akkor se valtozik semmi...de egyebkent nem tudom hogy fajultunk ide, hogy egy bi nonek adunk valaszt az erkolcstelen kerdeseire

2023. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
De a kérdés szempontjából, amikor is 3 nőről van szó, miért fontos, hogy melyik csak nő párti, és ki az, aki amúgy lenne pasival is? Lehetne akár mindhárom bi is, vagy leszbikus. A kérdés lényegen nem változtat semmit.
2023. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
15os vagyok. Most miert kell lepontozni? Minden normal ember tudja h mar ovoda ota irtoztunk a 'szivarvanyos emberektol'(akkor meg nem volt a szivarvany a jelkepuk), most meg mar az ovodaban arra tanitjak a kis butus gyerekeket h teljesen normalis ha azonos nembelit szeretnek
2023. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Igen, a barátnőm leszbikus. Bár nem értem, hogy ez miért olyan fontos. 🤷
2023. aug. 3. 13:49
 19/28 anonim ***** válasza:
35%

#18

Csak egy ugyanolyan kérdés, mint a tiéd.

A tiédre te várod a választ (válaszokat), az enyémre pedig én...😁

2023. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 hosszúhajú ***** válasza:
100%
nálam nem fér bele. a gondolat az más, az jön. de van egy olyan hogy hűség. és ezzel ez borul. ha én ránézek arra kit szeretek, hiába lenne ott bárki, én azt akarnám akit szeretek. barátnőd is így gondolkodhat. szex egyenlő szerelem. ha ott van a szerelmem, én nem is látok mást, nem is kell más. ez max akkor létezne a fejembe ha mindkettőbe szerelmes lennék.
2023. aug. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!