Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok? Baráti társaság tabu?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Baráti társaság tabu?

Figyelt kérdés
Van olyan heteroszexuális barátnőd akit tetszik? Aki ha benne lenne szívesen kipróbálnád vele?

2023. aug. 8. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Van.

Nem.

2023. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Igazi barátnő tabu. Haver csajok más helyzet, de sosem erőltettem ilyet.
2023. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Van, de a barátságunkat szem előtt tartva nem merem neki elmondani.
2023. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Két legjobb barátnőm is nagyon tetszett a barátságunk elején, de elengedtem őket ilyen téren. Nem próbálnám ki velük, most már csak barátként tekintek rájuk. Akivel csak haveri szinten vagyunk, talán.
2023. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Én pont fordított helyzetben vagyok.Még csak fiúkkal feküdtem le és mostanában nagyon izgat ,hogy milyen lehet lányokkal.Néhány hete elmentem egy barátnőmmel és a barátaival strandra és abban a társaságban több leszbikus lány is van.És úgy éreztem ,hogy az egyik lánynak tetszem és nagyon imponált a dolog,de ennyiben is maradt.Még nagyon nem tudom hogyan kéne lépnem ilyen irányba😅😅
2023. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki a barati tarsasagunkal rendszeresen kielegitjuk egymast
2023. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én inkább szeretnék olyan barátnőt akivel néha van ez meg az de amúgy jóba vagyunk, nem mindig az a téma 😅.

Szóval nincs olyan jellegű érzelem csak néha beszélgetés közben mondjuk megujjazom 😬 utána meg nem foglalkoznánk vele hogy mi történt csak egyszerűen jól esik nekem is és neki is. Vagy ha megyünk vhova bulizni részegen amikor amúgy is perverzebb vagyok simán le smarolhatom és ő is engem.

Álom lenne 😅


24L

2023. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagyok, és van meleg lány barátom a baráti körömben, de nem hiszem, hogy kapcsolatban lennék-e vele, mert szerintem nem működne. A heteró barátaim meg hát heterók, szóval tök mindegy, felesleges megnéznem őket OLYAN szemszögből.
2023. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!