Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha a partnered korábban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a partnered korábban bántotta magát (vagdosás, égetés, stb.) és látszanak a hegek, de pl. a combján vagy más rejtettebb helyen,(szóval nem látszódik rögtön) akkor erről mikor tartod szükségesnek, hogy szóljon?

Figyelt kérdés

Mert ez egy olyan dolog, amit az ember olyannak, akiben nem bízik nem (szívesen) mond el, de mire kialakul a bizalom, addigra meg későnek tűnik, mert ez nem mindenki számára tolerálható.



(A kérdés úgy értendő, hogy már nem csinálja, leküzdötte a kiváltó okot és a kialakult függőséget is.)



2023. aug. 17. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Az első randi után, vagy ha nincs kifejezetten randi, csak folyamatos ismerkedés, akkor ha már úgy érzed sínen van a dolog, érdemes róla beszélni. Vannak olyan emberek akiket ez taszít, vagy félnek egy ilyen kapcsolatba kezdeni, őket jobb ha az elején kiszűröd, amíg nem alakul ki mély kötődés. Aki elfogadó, azzal meg azért érdemes ilyenkor megbeszélni, mert szerintem erősíti is a kapcsolatot ha a másik fél érzi, hogy a partnere megbízik benne, és mer beszélni a nehezen felvállalt múltjáról.

Igazából elég ha arra figyelsz hogy ne az első találkozásnál hozd szóba, de ne akkor derüljon ki, ha már lekerül rólad a ruha. A kettő között biztosan lesz olyan pillanat, amikor úgy érzed, tudsz róla beszélni.

2023. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy kérdezed, az én párom szerintem nem is tudja. Nem azért, mert titok, hanem mert nekem se jut eszembe, és marha rég volt, tini koromban. Látványos hegek nem maradtak, így én is könnyen megfeledkeztem.
2023. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Huhh nehéz kérdés.

Nyilván az első randin nem örülnék ha a randi partnerem ezt bedobná témának. De egy idő és pár randi után ha úgy néz ki a dolog hogy komoly az érdeklődés mindkét fél felől akkor mindenképp érdemes erről is beszélni.

Nyilván engem nem az érdekelne milyenek a hegek vagy a vágás stb. hanem az érdekelne ami ezt az egészet kiváltotta. Itt számomra kétélű lenne a dolog… mert ez a kiváltó októl is függ hogy hogyan tovább.

De ezt az ember érzi mikor jön el az idő beszélni erről és hogy kit érdemes megtisztelni a bizalmaddal.


28/N

2023. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ismerkedes mar komolyra fordul. Ha latom benne a kelő nyitottságot a komoly témákra is.
2023. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sosem kell konkrétan szólni. Ha látja és rákérdez, elmondod neki. Valószínűleg egy kedves intim pillanat lesz, ami után megölel, megsimogatja, megcsókolja azt a részt. Saját tapasztalat. Én így bántam a lányokkal akiknek sebhelyeik voltak.
2023. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!