Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meddig várnál olyanra, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnál olyanra, aki trauma miatt nem engedné, hogy a nemi szervéhez nyúlj, de azon kívül minden másra nyitott lenne és szakemberrel dolgozna az ügyön?

Figyelt kérdés
(A minden másra alatt persze azt értem, hogy mint egy átlag ember.)

2023. aug. 17. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Mármint csak kézzel nem lehetne hozzáírni, vagy dugni sem?
2023. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Leszbikus kategóriában van a kérdés. Ha esetleg láttad és valami tárgyra céloztál (kétlem, de azért leírom) akkor arra furcsa módon igen a válasz.
2023. aug. 17. 23:40
 3/15 anonim válasza:
88%
Bármeddig, ha idő kel neki és tényleg szeretem akkor elfogadom és adok neki annyi időt amennyire szüksége van bármiről is lenne szó.
2023. aug. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha a szivedre hallgatsz pátyolgatod. de tapasztalatom szerint csak rámegy a fiatalságod ha sokat pátyolgatsz mindenkit és nem a saját boldogságoddal törődsz. Én így jártam 4 évig kb pátyolgattam egy lelkisérült csajt.. rosszban volt szüleivel.. alig volt barátja.. kis melle volt stb. Olyan negédesen szakított meg csalt meg engem.. hogy a fal adta a másikat! ennyit erről. Gondolom valami lezbi kapcsiban is ugyanaz :) a szeretet
2023. aug. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Bármeddig ameddig szüksége van rá. Ha valódi szeretet van a kapcsolatban ez nem is lehet kérdés,főleg ha ő is hajlandó megtenni azt a lépést is hogy szakember segítségét kérje.
2023. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha megfordult a fejedben,hogy elhagyod,akkor tedd azt.Mivel megfordult a fejedben ezért nem szereted.Jobbat érdemel nálad
2023. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 A kérdés rólam szólt, nincs párom. Csak kíváncsi voltam, hogy mit gondolnak az emberek, nagyjából mire számíthatok, ha még a probléma megoldása előtt jövök össze valakivel.
2023. aug. 18. 10:28
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Ja értem,bocsánat.

Sajnálom,hogy ilyen történt veled.

Engem nem zavarna,ha több időre lenne szükséged

2023. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Voltam hasonló esetben. Tudom ,hogy ezért utálni fogtok de én kerülném az ilyen dolgokat és nőket.

Ez nem bunkóság csak tudom ,hogy nehéz egy ilyen “kapcsolat” és képes a másik embert is tönkretenni a partner lelkiproblémája.

Azt gondoltam ,hogy meg tudok birkózni ezzel hogy a partnerem nem enged közel (testileg) magához és idővel javulni fog a helyzet de nem. Sajnos lelkileg felemészti az embert ha nem lát javulást a nemi kapcsolatukban és elkezdi saját magát okolni stb… egyik félnek sem jó. Mert még én magamat okoltam ,hogy a párom nem enged magához közel a párom szintúgy magát okolta ,hogy ő képtelen arra hogy nyisson felém … ahh egy ördögi kör.

Megfogadtam hogy soha nem kezdek olyannal aki lelkileg nem felel meg a normális kapcsolatra mert az senkinek sem jó.

Nem bunkóság de ez olyan dolog amit csak az tud megoldani aki átéli ,egy másik személy (partnerre gondolok) nem tud benne segíteni és nem is egészséges. Természetesen a szakember az más, nem véletlen SZAKember.

Sok sikert hozzá de bármennyire is szeretném én nem várnék. Nincs értelme.


28/N

2023. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Alapból egyetértek és én pont ezért nem is nagyon szeretnék belemenni egy kapcsolatba senkivel amíg legalább nem javul a helyzet. De, ezzel a résszel "Nem bunkóság de ez olyan dolog amit csak az tud megoldani aki átéli ,egy másik személy (partnerre gondolok) nem tud benne segíteni és nem is egészséges. Természetesen a szakember az más, nem véletlen SZAKember." nem teljesen értek egyet. Más mentális problémámnál, a férfiaktól való extrém félelmemnél (pánikroham vagy jó esetben csak szorongás, minden apró érintéstől, pl. kézfogás) nagyon sokat javult az állapotom, viszonylag gyorsan azok irányába, akik tiszteletben tartották a félelmemet.
2023. aug. 18. 19:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!