Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányként milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányként milyen higiéniai, szépségápolási, illatos termékeket használtok?

Figyelt kérdés

Tudom, ez ízléstől függ leginkább, de mostanában elgondolkodtam rajta, hogy pl férfi parfümöt használjak, mivel régebben mindig Unisex volt, aztán most sima női van, mert kicsit féltem, hogy pl furcsállaná valaki a környezetemben, de szerintem már nem nagyon fog ez érdekelni, és olyat veszek aminek tényleg tetszik az illata függetlenül attól, hogy nőknek vagy férfiaknak készült illat.

Gondolkodom azon is, hogy használjak hajzselét vagy hajwaxot, ha újra levágatom a hajam, de nem szeretnék annyira fiúsan kinézni sem, mivel a munkahelyemen talán fura lenne (csak női munkatársaim vannak, mindenki sokkal nőiesebb nálam, és elég felvilágosultak, de azért nem tudom, mennyire zavarná őket, ha megtudnák, hogy leszbikus vagyok)



2023. aug. 20. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Nőies nőként leginkább női parfümöt használok.

Van egy férfi is mert nagyon tetszik,de azt csak itthon használom néha.

Vax van, maradt raszta koromból.


A többi a szokásos. Mondjuk a smink készlet alapszínek természetes hatásért. Nem szeretem a sok vakolatot.

2023. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nálam nagy kedvenc a CK one, néha Replay action light bluet fújok, tusfürdő mostanában Fa magic oil blue Lotus, Nivea black&white golyós, Jessa intimkendő, Elseve hajápolási, Garnier arctisztìtò termékek... Szeretem más nőn az unisex illatot, de a férfiasat nem.
2023. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nőit, férfit vegyesen. Arc, haj ápolás nyilván női, tusfürdő mindkettő. Parfümöt nem nagyon használok. A wax nem feltétlenül férfias, sőt, a frizurától függ csak szerintem.
2023. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Perfümből van mindenféle, szeretem az édeskés de nem virágos-gyümölcsös illatokat. Ha ez épp pasi illat, nem zavar.

Mondjuk azt a klasszikus óceán vagy mi a fene kanillatot én rühellem, ezt biztos nem venném.

A páromnak is van sajátja, de ő nem gyűjti őket.


A sminkjeim egy jó részét megosztjuk a barátnőmnel. A rúzs pl ugyanaz kell hogy legyen, mert ha nem, úgyis keveredik. 😉

A szemceruzából pl tök felesleges két egyformát venni, az ember használat előtt úgyis lehegyezi a végét, szóval nem adunk át semmit.

A palettákkal ugyanez, csak alhohollal lefújom és kész.


Krémekből, testápolóból egyféle van a fürdőszobánkban, ami elég uniszex.


Samponból más típus kell nekünk, az egyik festett, a másik göndör, szóval külön samponunk van, fodrászkellékesből. Ez is uniszex.



Nekem rövid a hajam, szoktam tenni bele valamit, de nem bírom ha ropogós vagy ragad tőle. Ezeknél se szeretem azt a mű óceán szagot.

2023. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, főleg 4. válaszoló, amiért ilyen részletesen kifejtetted

:))

Én még nem tartok ott, hogy együtt éljek a barátnőmmel, de amúgy lassacskán jó lenne beiktatni ilyen dolgokat (közös rúzs/szájfény tényleg elég jó ötlet:D)

2023. aug. 24. 23:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!