Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek benedvesedett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek benedvesedett ezek, miatt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt vagyunk egy ideje, de még nem jutottunk el a szexhez, csak a mellcsókolgatás/nyalás és a félmeztelenkedés volt úgymond a "legextrémebb" dolog eddig. Még nem beszéltünk esetleg többről vagy pl. arról se, hogy ki hogyam maszturbál stb., tehát remélem értitek, hogy még nem jutottunk el ehhez a szinthez. A múltkor folyamatosan különböző helyeken csókolgattam és tapogattam (a lába közötti környéket kivéve) és ezért ő nagyon ki volt pirulva, iletteve halkan nyögött és nagyon lihegett, illete az egész teste remegett, rezget és leizzadt. Szerintetek ilyenkor benedvesedett? Szerintetek egyértelműen fel volt izgulva szexuálisan?

2023. aug. 27. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2023. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2023. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem igen. Jöhet a két végű lila vibri.
2023. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Sanszos, legközelebb már ne csak a melleit csókolgasd :)
2023. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Felizgult és nedvesedett is biztosan.
2023. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

rezgett...


szerintem merült az elem


úgy vagy te leszbikus/nő, ahogy én apáca

2023. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, természetesen.
2023. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Képes voltál felizgatni, és ugy hagyni? Szép vagy!
2023. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
70%
És az ilyennek van barátnője🥲
2023. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!