Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sokkszor van az hogy megnézek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkszor van az hogy megnézek egy pàr rövidebb haju lányt akivel talalkozok az utcan.Egyszer a szomszedunk ilyen emo-s girl es o vele beszelgettem egy kicsit es igy rammosolygott es nagyon tetszik meg mindig az a lany,de tudom van baratja es ezert?

Figyelt kérdés

nagyon rossz meg mindig.Szerintetek hol lehet talalni leszbikus baratnot?

szaz szazalek sztem hogy en az vagyok…mert sokkkszor latom hogy mar a 13 eveseknek is van leszbi baratnojuk?



2023. szept. 12. 13:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért ne menj bele, mert beleszeretsz, ő meg dobni fog.


8. voltam

2023. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd ott, hogy ne csak a rövidhajúakat nézd meg. A rövid hajtól még nem lesz valaki leszbikus.

Amúgy meg szerintem csak szimplán ismerkedj, beszélgess azokkal, akik szimpatikusak és ha kiderül, hogy van valakijük, hát állj tovább. Ne kínozd magad.

2023. okt. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idős vagy ráérsz még de ha nagyon akarsz ismerkedni tegyél érte valamit hidd el akinek van barátnője az sem a földön találta random
2023. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!