Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok nálatok mennyire tabu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mennyire tabu a popsi?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok a témában még az elfogadás fázisban vagyok és az oldalon nézegettem, hogy a férfiak nagyobb része szereti a feneket kényesztetni a partnerének viszont ebben a kategóriában nem igazán olvastam ezt
2023. szept. 15. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En a párommal nyitottak vagyunk rá.
2023. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondom, hogy kitaláció, de erősen gyanús :)
2023. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja igen és azt is észre vettem hogy a férfiak többsége aki szerencsétlen módon semmilyen kapcsolatot nem tud kialakítani emberi lénnyel (nőkkel egyáltalán) azok szoktak ehhez hasonló kommenteket írni a posztok alá:)
2023. szept. 15. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
még gyanúsabb lett
2023. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen kipróbálnám kis farkú pasival, de sajnos nincs kivel. 😫 23/L
2023. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nalam egyaltalan nem tabu
2023. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha annyira tapasztalatlan vagy, akkor nem hiszem, hogy a popsival kéne kezdeni.

Nálunk amúgy nem nagyon téma. Én tuti nem nyalogatnám másét, a sajátom sem szeretném, ha nyalogatnák. Néha kis ujjazás belefér, de kb évente pár alkalommal a változatosság kedvéért.

2023. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire, nagyon szeretek feneket nyalni (és kapni), de eddig csak egy partnerem volt erre vevő.
2023. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Mit keresel ebbe a kategóriába? Nem rosszból de kategóriát tévesztettél
2023. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
23%
Mi elég kíváncsiak vagyunk barátnőmmel, szóval szoktuk néha csinálni ujjal, pluggal, meg nyalni is de azt a higiénia miatt óvszerrel (dental damként használjuk). 25/l
2023. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!