Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szoktatok ilyet érezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ilyet érezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szoktátok érezni, hogy magányosak vagytok? (Már akiknek nincs párja) Olyan jó lenne néha - néha össze bújni valakivel, elmesélni neki a napom és ilyen kis apróságok. GyMSből szívesen beszélgetnék olyannal aki hasonlót érez vagy bármi ...😊26\l



2023. szept. 28. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ne érts félre, tényleg nem paraszt akarok lenni, de miért kéne magányosnak éreznie magát valakinek csak azért, mert épp nincs párkapcsolata?


Amiket felsoroltál, azokat az összebújáson kívül egy baráttal vagy egy családtaggal is meg lehet csinálni. Ez az elképzelés elég gyámoltalanul és gyerekesen hangzik így önmagában. Ha valakinek az aktuális párja az egyetlen valamire való emberi kapcsolata, nem érzi magát egésznek és érzelmileg kielégültnek, amikor épp szingli ott gond van.

2023. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejezetten erre irányult a kérdésem, máskülönben lemaradt volna a zárójeles rész, hogy ebből kifolyólag érzi e magát bárki így. Értelmezési problémákat orvosold, mielőtt kommentelesz.
2023. szept. 28. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem szoktam. Ahogy az 1es is írta, vannak barátaim, van családom. Velük mindent meg tudok beszélni, szervezünk programokat, stb. Csak akkor szokott fájó lenni, amikor céges családi nap van pl, és én egyedül érkezem. Megint.
2023. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ebben a rohano vilagban, sokszor csak haveri szintig jut a baratsag. Igy mondhatja azt az ember, hogy 20 ember kozt is magányosnak érzi magat.

Fokent mikor az ember kikerül az iskolapadból, elmegy dolgozni es egy ideig csak sodrodik... nem találja helyét.


Párkapcsolatban is sokan érzik magukat magányosnak.

Vegyétek figyelembe, hogy jó kapcsolatokhoz sok szerencse kell.

En pl se a családommal, se az ismerőseimmel nem találom meg azt a hangot, amire igazából vágyom.


26 évesen teljesen érthető, hogy te többre vágysz! Hidd el, összefog jönni. 🙂 Elöbb utobb de megtalálod a lelkitársad.

2023. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
#1 azoknak szolt a kerdes akik szinglik,es pont emiatt erzik magukat maganyosnak…
2023. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Én szörnyen magányosnak érzem magam párkapcsolat nélkűl.


Mondjuk nekem nincsenek barátaim, de szerintem ha lennének se éreznék másként. Az embernek szüksége van intimításra. A család, a barátok nem képesek pótolni a szerelmet. Ezek mind más-más minőségü kapcsolatok és mindegyikre szükségünk van.


23/l bi

2023. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Igy van.
2023. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. 😊
2023. szept. 30. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!