Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mitől lehet,hogy majdnem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet,hogy majdnem minden aktus után vérzek?

Figyelt kérdés

A párom (leszbikusok) előtt voltam már együtt másokkal,de csak a barátnőmnél kezdtem el vérezni. Gondoltam,biztos most szakadt át a szűzhártya,mert senki nem volt velem ilyen heves. De már rendesen van bennem egy kisebb szorongás (alapból szorongó vagyok),ha szex,pedig imádom,csak nem akarok utána a mosdóban vért látni. Volt,hogy annyira,hogy le kellett állítanom,mert láttam,hogy erősen vérzek,és akkor ő menstruált nem én,szóval számomra ez ilyen gáz helyzet,meg valahogy szerintem ez nem normális.


Szűk vagyok,nem használunk semmilyen segédeszközt (ezért is durva). Felsértheti újra meg újra a hüvelyem?


Nem minden szex után látok vért,meg ezek már kisebbek,legútoljára nem is volt még kicsi se,és nem jövök rá,hogy mitől függ.


2023. okt. 13. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nőgyógyászati problémák okoznak általában ilyet. Szűzhártya ennyire nem vérzik. Szerintem menj el dokihoz. Nekem nem volt ilyen, de egy ismerősnek igen, valami mehszájseb, vagy mi okozta nála, azt meg valami fertőzés. Jobb megnézetni.
2023. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is méhszájsebed lehet, mindenképp menj orvoshoz.

Nekem miómám van, az okoz néha enyhe vérzést.

2023. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jézusom,de akkor ez ugye nem vészes dolog?

Tuti hogy ez van,mert a barátnőmnek is mondtam,hogy szerintem fel vagyok sértve és olyan,mintha minden héten,mivel hetente vag, 2 hetente találkozunk,így felszakadna ilyenkor. De akkor jól is gondoltam. Meg egyik barátnőm azt mondta,hogy az is lehet,hogy a párom túl durván csinálja és lehet attól is,de azért akkor sem hinném.

Köszönöm a válaszokat!!

2023. okt. 13. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Köröm, gyűrű, nyelvpiercing is okozhat nyálkahártya sérülést a hüvelyben vagy a kis/nagy ajkakon
2023. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nemi úton terjedő betegség is okozhatja.
2023. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!