Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok többsége kipróbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok többsége kipróbálta a szexet férfival mielőtt ráeszmélt arra, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 23:48
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Férjem és gyerekem van.
2023. okt. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Akkor hogy lehetsz leszbikus? Kíváncsian kérdezem, nem kötekedés.


Mármint nyilván, lehetsz. De miért mentél férjhez ha tudtad, nem lesz kielégítő az élet vele? Vagy feladtad az egész szexualitásod egy gyerek miatt? :(

2023. okt. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

2

Akkor még nem voltam tisztában vele. Utána jöttem rá hogy valami nem stimmel velem. Nem élveztem a szexet sem, pedig a férjem mindent megtett azért hogy jó legyen. Amikor egy buliban összejöttem egy nővel akkor döbbentem rá hogy ez az én világom.

De szerintem sok ilyen nő van, pld Kósa Lajos felesége is.

2023. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És miután rádöbbentél, megfogalmazódott benned a válás gondolata?
2023. okt. 15. 00:34
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

3. De szerintem ezt mindenképp tisztázni kellene köztetek. Így te konkrétan bezárva élsz.


Hány éves voltál amikor összeházasodtatok? A családod homofób, hogy előbb nem tudatosult a szexualitásod?

2023. okt. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

4

Elváltunk. Egy nővel élek, a gyereket meg a férjem neveli. A párom nem vállalta be hogy velünk legyen.

2023. okt. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

6. Hűha, azért kemény sztori. :(


De örülök, hogy legalább megtaláltad önmagad. :)

2023. okt. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Próbáltam szó nélkül elmenni a válaszok mellett, de mégsem tudom megtenni, hogy ne reagáljak, mert a szívem szakad meg az hozzászólástól. Nem leszek népszerű, úgy tűnik, hogy másokban nem okozott felháborodást.


"Elváltunk. Egy nővel élek, a gyereket meg a férjem neveli. A párom nem vállalta be hogy velünk legyen." - Istenem, szegény gyermek! Ha már életet adok valakinek, akit mindennél jobban szeretek (ez lenne a normális), soha többé nem dönthetek felelőtlenül, mindig őt teszem az első helyre. Nem, nem feladom magam, hanem nem csak magamért kell felelősséget vállalnom. Egy anya és a gyermeke közti kapcsolatra szavak nincsenek, akkora csoda és ajándék. Eldobni egy szerelemért, amiből bármikor jöhet másik? Mélységesen szégyelld magad "anyuka", mert olyannak nem adunk helyet az életünkben, aki nem vállalja a gyermekünket és aki miatt az a drága kincs eldobva, elárulva, becsapva, elhagyva, nem szeretve érezheti magát.


Ez a kemény ebben a sztoriban, hogy egy gyermek sérül. Nem a leszbikusság miatt, félreértés ne essék. A felelőtlen, önmagukat jobban szerető szülők miatt. Én szégyellem magam helyetted, hogy ezt ide le merted írni, hogy lepasszoltad a volt uradnak, hogy te vígan éld az életed, mert a fontossági sorrendedben a gyermeked előtt sok más dolog áll.

2023. okt. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Az exemet mint leszbikus ismertem meg, de fura volt vele, éreztem, hogy valami nem olyan.


Évekkel az után, hogy szakítottunk, coming outolt mint transz férfi.


Szóval az én esetemben bár már tini korom óta tudtam, hogy leszbikus vagyok, mégis kiderült, hogy volt dolgom férfival csak akkor még nem tudtam róla.


Harag nincs, csak nem egymást kerestük.

2023. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát, a gyerekemet sosem hagynám el egy szerelemért, és ez független az új partner nemétől. Nálam ott kezdődne a dolog,hogy vállalja-e a gyerekemet. Ha nem, akkor nem tudom szeretni.
2023. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!