Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szoktatok puncit puszilni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok puncit puszilni előjátéknál vagy csak nyalás?

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 22:04
 1/6 A kérdező kommentje:
25N
2023. okt. 16. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Norbi???
2023. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a puszi, az a cuppanós, amit egymás arcára nyomunk. Na, olyat nem, nevetséges lenne. Játszani vele igen, de az nem úgy néz ki, mint a puszi. A nyalás sem lefetyelés konkrétan, az egész száj játszik, ajkak, szívás, stb.

Erre gondoltál, kedves Norbi 25?

2023. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha a Norbi vonaltol eltekintünk (mintha nem is olvastuk volna!) ez elképzelhetö és izgato játék. Talán nem puszilást hanem puszilgatást kellene gondolni és akkor teljesen rendben van, finom lehet! Biztosan van ilyen leszbinél is. Heteronál meg tudom, hogy van:-)
2023. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Beéred Norbika részletes leírással vagy videót is kérsz hozzá? 😅😅😅
2023. okt. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4%

Én a pisit is ki szoktam inni punciból. A lány élvezte.

Keresek most is donort...

2023. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!