Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem tudok ellazulni sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok ellazulni sok esetben szex közben?

Figyelt kérdés
Több partnerrel sem ment 3s nekem is kellemetlen ez. Volt olyan kapcsolatom, ahol az illető nem akarta, hogy orálisan kielégítsem. Engem nem zavart. Az utolsó kapcsolatomban nagyon szerelmes voltam. De ott sem tudtam megtenni.

2023. okt. 23. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kéne tudni, hogy miért. Szégyenlős vagy? Nem kívánod annyira? Rossz élmények?
2023. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt 2 rossz szexuális élményem. Bár ott nem csináltam az orálist. Sőt kb semmit. Az egyiknél a pia miatt. A máskk esetnél, pedig a nő nem tudott felizgatni. Csók, ölelés, semmmi nem volt . Egyböl a lényegre tért.
2023. okt. 23. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok a stressz, nem tudsz megszabadulni tole,probald elengedni magad
2023. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lassan kell haladnod. Egy allando partnerrel. Fontos hogy ő is, rad legyen hangokodva. Ezt erezni is fogod. Oleles, sok puszi, flortoles, setak, pedding, simogatasok. Es egyszer majd erezni fogod ha eljott az ideje, kivanni fogod és elvezni is.
2023. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Meg kell ismerd a saját szexualitásod. Meg kell tanulnod mi izgat fel. Es sokszor nem az, amit előre kigondolsz, vagy a haverok, a világ, vagy bárki más mond.

Én csomót szívtam ezzel, mire rájöttem, hogy a szép kerek segg és a szemtelen feleselős pofikája elengedhetetlen ahhoz, hogy felizguljak.

2023. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha te magad sem tudod, hogy miért nem tudsz ellazulni a szexben, akkor miből gondolod azt, hogy teljesen idegen emberek tudni fogják ezt helyetted? :D
2023. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!