KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » LeszbikussĂĄg » 🆘A partnerem lehet hogy...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

🆘A partnerem lehet hogy huvelygombas/hpv-s hogyan kaphatom el?🆘

Figyelt kérdés

Még nem történt semmi, csak talålkoztunk de legközelebb valószínƱleg fog.

MegcsĂłkolni sem mertem, csak a kezem fogta meg.

Nyilvån legközelebb többet szeretnénk.

Gondolom ha megujjazom abbĂłl nem lehet bajom, de ha kinyalom?

Nem szeretném ha bajom lenne inkåbb le mondok róla és maradunk baråtok.


Nem fekĂŒdt le fƱvel fĂĄval, egy pasival csak de bĂĄnatĂĄra az pont.....kezelteti magĂĄt folyamatosan de Ă©n szeretnĂ©k elƑvigyĂĄzatos lenni Ă©s ha meg gyĂłgyult akkor vissza tĂ©rni erre. Mivel lĂĄnyok vagyunk fogalmam sincs hogyan vĂ©dekezzĂŒnk.

Ɛ mindenképp szeretné, azt mondta hogy szerinte ha megujjazzom vagy megcsókolom nem kéne elkapnom...


Tizenévesek vagyunk.


Bocsanat ha rosszul Ă­rtam valamit, remĂ©lem kapok segĂ­tsĂ©get, elƑre is köszönöm!



2023. okt. 25. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Huvelygomba kikezelese 4-6 hét. Bird ki.
2023. okt. 25. 17:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/11 A kĂ©rdezƑ kommentje:
És a HPV?......
2023. okt. 25. 17:26
 3/11 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Ne akard elkapni Ă©s fogd vissza magad, Ƒ meg menjen orvoshoz.
2023. okt. 25. 17:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/11 anonim ***** vĂĄlasza:
84%
Szerinem a legjobb az lenne, ha egy kicsi ideig max interenen beszĂ©lgetnĂ©tek, h tuti ne törtĂ©njen semmi, de szerintem ha kezeleti magĂĄt akk is max 3hĂłnap, min 3hĂ©t, ugyh no para, tĂŒrelem, Ă©s kitartĂĄs.❀
2023. okt. 25. 18:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/11 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

[link]


Ezt olvasd el!☝

2023. okt. 25. 18:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/11 anonim ***** vĂĄlasza:
36%

" Mivel lĂĄnyok vagyunk fogalmam sincs hogyan vĂ©dekezzĂŒnk." AzĂ©rt nem lehetetlen. Kicsit illuziorombolo de mĂ©g mindig jobb mint a fertözĂ©s.

UjjazĂĄsnĂĄl gumikesztyĂŒ (vizsgĂĄlokesztyĂŒ). Sajnos nĂĄlunk nem lehet kapni nyalokendöt (nyalĂĄshoz Ă©s csokolozĂĄshoz). De nagyobb mĂ©retĂŒ koton (alaposan letörölve a sikosito rĂ©teget) felhasitva, mĂ©retre vĂĄgva hasznĂĄlhato. MĂ©g sajnĂĄlatosabb, hogy nöi koton sem kaphato nĂĄlunk, de neten tudsz rendelni. NyalĂĄshoz szinte tökĂ©letes. CsĂĄbitsĂĄtok csak el egymĂĄst! Sok sikert!

2023. okt. 25. 20:31
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/11 anonim ***** vĂĄlasza:
33%
KĂ©rdezƑ: lĂĄttĂĄtok mĂĄr a mĂĄsik puncijĂĄt? Addig max masztizzatok egymĂĄs elƑtt!
2023. okt. 26. 00:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/11 anonim ***** vĂĄlasza:
7es ezt fejtsd ki!? MiĂ©rt Ă­rtad ezt a kerdezƑnek??
2023. okt. 26. 07:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/11 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Szerintem, amĂ­g nem gyĂłgyul meg, vĂĄrjatok. Ha tudod, hogy beteg, Ășgysem tudod elengedni magad. Azon fog jĂĄrni az agyad minden mozdulatnĂĄl, hogy vajon elkapod-e. A gumikesztyƱ Ă©s tĂĄrsai meg annyira illĂșziĂł rombolĂłk, hogy akkor inkĂĄbb fogjĂĄtok vissza magatok, mint hogy rossz, kellemetlen Ă©lmĂ©ny legyen belƑle.

Ja, Ă©s nem tudom a hpv milyen tĂŒnetekkel jĂĄr, olyannal nem talĂĄlkoztam, de gombĂĄval sajnos igen. Hidd el, sem Ƒ, sem te nem akarod majd Ășgy nyalogatni. Annak szaga van, folyĂĄs, nem igazĂĄn szexre valĂł. Tudom, hogy tinikĂ©nt nehĂ©z vĂĄrni, de itt most muszĂĄj lesz.

2023. okt. 26. 09:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/11 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Köszönöm a vålaszokat.

Akkor szerintetek csĂłkolĂłzni se csĂłkolĂłzzunk?


Sajnos a gumi kesztyƱ Ă©s tĂĄrsai tĂ©nyleg illĂșziĂł rombolĂł, lĂ©nyegĂ©ben meg beszĂ©ltĂŒk hogy meg vĂĄrjuk amĂ­g felĂ©pĂŒl. :(

2023. okt. 26. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!