Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti olyanok vagytok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti olyanok vagytok, akiket észre szoktak venni más nők vagy inkább az ellenkezője?

Figyelt kérdés

nov. 7. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkezője
nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es: Szerinted ennek mi lehet az oka?
nov. 8. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a férfiak észrevesznek. Lehet, azt hiszik, hetero vagyok. Vagy leszbikus és biszexuális szemmel nem nézek ki jól.
nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közötti. Bár aki szintén lesznikus vagy akár biszex és így ahogy kezdek megismerkedni azzal az illetővel akkor már azt kezdem észrevenni hogy ahogy egyre többet kezdek el vele beszélni vagy akár néha talalkozas is akkor annak az illetőnek kezdek megtetszeni és innen már tudom hogy az illető észrevette hogy leszbikus vagyok.
nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!