Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok a tiktokon az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a tiktokon az ilyen tartalmat gyártó leszbikusokról?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akiknek jóformán az egyetlen közlése a követőik felé, hogy ők leszbikusok. Esetleg van párjuk és velük együtt mutatják meg magukat. De hogy semmi másról nem szól ez csak arról, hogy mennyire jól néznek ki együtt vagy ha egyedülálló az illető, akkor a végtelenített önszopkodásról és egóról. Természetesen teletűzdelve sztereotipikus viselkedéssel.

Tudom, a tiktokon egy rakás olyan tartalom is van, amik nagyon hasonlóak csak heteró verzióban. Én most direkt szeretném a leszbikus, bi irányt kiemelni és érdekelne, hogy nektek erről mi a véleményetek.

Természetesen azokhoz szól a kérdésem, akik fogyasztanak tiktok tartalmat és ismerik, azt amiről írok.



2023. nov. 10. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Utalom a tiktokot.

E miatt is.

2023. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha olyanok írnának, akik kifejtenék a gondolataikat.
2023. nov. 10. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy vannak, akik több profilt is csinálnak. Egyet a magánéletüknek, egyet amit egy adott témànak szentelnek. Vagy akár többet is. Sok ilyen oldalt követek, inkább főleg instán, pl színezésről, fociról, kondizásról, takarításról, kutyákról. És igen, van egy pár, aki kiragadta a leszbikusság témáját, saját tapasztalataikat, gondolataikat osztják meg. Őket követem én is. Persze nem mindenki tudja ezt élvezhetően, hasznosan csinálni, őket nem követem. Ennyi.
2023. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es tudnál linkelni vagy megnevezni olyat, amit követsz és jónak tartasz?

Amúgy én is azt gondolom, hogy lehetne ezt jól is csinálni, de eddig inkább csak olyanba botlottam bele, ami eléggé öncélú és magamutogató.

2023. nov. 10. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Sokszor nincs is tartalom abban amit csinálnak. Koppintás a fele, nincs kreativitás, es most ne térjünk ki a tiktok elődjeire!

A minőseg a tiktokon sokszor a videozas legalja.


Plusz még negativum, higy felgyorsitott, vagásokkal teli. Idegesitő. Itt a véleményem.

2023. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös: Nem arról kértem véleményt, hogy mit gondolsz a tiktok-ról, mint platformról.
2023. nov. 10. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Lol
2023. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki úgy vezeti a fiókját ahogy akarja, és azt posztol amit akar.
2023. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oké, de ettől függetlenül még lehetne beszélgetni bizonyos jelenségekről. Én nem veszem el senkitől, hogy azt posztoljon, amit akar, de miért ne lehetne erről véleményt formálni?

Ne legyetek már ilyen unalmasak. :D

2023. nov. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!