Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lassan vagy gyorsan erősen jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan vagy gyorsan erősen jó a nyalás hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
nov. 13. 20:58
 1/8 A kérdező kommentje:
hogy csináljam?
nov. 13. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felváltva...:D
nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első szakaszba lassan, majd gyorsan, orgazmus közben finoman mert akkor hiperérzékeny vagyok.
nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Én speciel azt szeretem ha lassan, finoman, puha nyelvvel (nem nyelvheggyel) körkörösen nyalják a csiklómat. Persze előtte jól be kell melegíteni, a csiklóra már csak akkor szeretem ha rátérnek,

mikor már jól fel vagyok húzva és nagyon vágyom rá.

Fontos, hogy mikor közeledem az orgazmushoz akkor már ne kalandozzon sehová, egyenletes tempóban nyalja a csiklómat, közben pedig szeretem az ujjazást.🙂

nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Odafigyelve a partneredre, minden rezdülésére, felvéve a közös hullámhosszt. Akkor nyalsz sz.rul ha valami mechanikus valamit akarsz elővezetni, nem figyelve a másik reakcióira, visszajelzéseire.
nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Elejen lassabban, aztan ha mar kozel vagyok, hogy elmenjek, felvaltva - akar az ujjakat is belevonva
nov. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején mindenképpen lassan! És ahogy más is írta: ne a nyelv hegyével, hanem a teljes nyelvvel, puhán. Aztán, amikor a reakcióimon érzi a partner, hogy "bemelegedtem", akkor lehet gyorsítani. De közben legyenek olyan szakaszok, amikor újra belassít és jöhet megint a lágyság, a puha kényeztetés. Imádom, amikor belassít és a nedveimet kicsit "szétkeni" rajtam a nyelvével. Aztán utána jöhet megint picit gyorsabban, akár a gyönyör pillanataiig!
nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyeld a partner reakcióit, ez mindenkinél más. De nekem is hasonlóan jó mint ahogy az előző írta.
nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!