Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit vegyek fel első randira,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel első randira, mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Csúnyának tartom a testemet és arcomat is. Normál/vékony alkat vagyok de mem edzett a testem hanem szerintem zsíros is csúnya. Csúnya az arcom bőrhibás, és az orrom se szép. Mit vegyek fel, mit kezdjek magammal ha már lebeszeléltem egy randit?

nov. 19. 20:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, hova mentek. Helyhez illően légy önmagad.


De ekkora önbizalommal minek ilyenbe belevágni?

nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
A mosolyodat! Tuti nem a leírtakkal fog az illető foglalkozni! ✨️
nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak add önmagadat , hogy azért kedveljenek s legyél szimpatikus , aki valójában vagy .
nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy alapjárat van önbizalma, csak kevés ilyen szituácio, kihizhat egy pánikot.


Első lépésként vegyél egy nagy levegőt.

Azon kivul, azt vedd fel amit szoktal, legy csinos, de kényelmesen is érezd magad.

nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek más és más áll jól, szóval ezt így szinte lehetetlen megmondani. A jó öltözködés titka: előnyös tulajdonságok kiemelendők, hátrányosak takarandók (figyelem elterelése). Ha randira hívtak akkor valami szimpla csinost amiben jól érzed magad. Nyugi a pasiknak röntgenszemük van, már 100x levetkőztetett fejben, nagyjából tudja mire számíthat.
nov. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Khm, csaj!
nov. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a tájékozatlan terítős emberkét valaki már kitilthatná az oldalról ><


Amúgy azt vegyél fel amiben jól érzed magad és kicsit csinosabb, szóval ne pizsit meg otthoni játszó ruhát :D olyat amiben önmagad lehetsz

nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor legyél ideges,ha olyan képeket küdtél magadrol amik nem tükrözik a valóságot.Ha nem ez a helyzet,és olyan képeket küldtél magadrol amik nincsennek szétszerkesztve,akkor tetszel neki.

Amugy én is mindig féltem,hogy mi lesz ha nem tetszem a másiknak,de hál Istennek még nem volt ilyen

nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
***Ha nem ez a helyzet,és olyan képeket küldtél magadrol amik nincsennek szétszerkesztve,és ezek után elmegy veled randizni akkor tetszel neki.***
nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg érdemes lenne erositened az onbizalmadon, de szerintem teljesen mindegy kb miben vagy. Nekem legalabbis, akinek a szemelyisege bejött, meg volt köztünk vibe, az komolyan akar egy zsakban is johetett volna. Mondjuk en elso korben intellektualisan vonzodom es ha az stimmel, akkor a külsővel elegge megengedo vagyok.
nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!