Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Swinger klubban van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubban van olyan hogy leszbi nap?

Figyelt kérdés

Vagyis olyan alkalom mikor kimondottan csak nők vannak. Lehet buta kérdés.

(20N)



nov. 20. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találtam sajnos ilyet. /L
nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak direkt nőknek tartott bulik, pikkdáma, stb, és vannak házibulik is.
nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A négy nagy klubban nincs, a három legnagyobb privát buliban szintén nincs "csak csajos" este. Olyan van csak, amikor csak párok mehetnek. Ezzel együtt, ha kötetlen lányos kalandokat keresel azt egy klubban tudod a legjobban megélni.

Szimpla leszbikus szórakozóhely sincs, nemhogy swinger - nem tudná eltartani a helyet.

nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Á, nem érné meg, nincs annyi kíváncsi heteró, aki egyedül menne. Leszbikusok ritkán swingereznek, a többiek többnyire (férfi) párjukkal érkeznek.
nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bi napot már láttam.
nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!