Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok, lehetek rendőr?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Jelenleg rendőri pályára készülök és elgondolkodtatott a kérdés, hogy vajon felvàllalhatom-e majd, miben befojásolná ez a munkatársaimmal való kapcsolatom. Sajnos rengeteg sztereotípia van ugyebár a melegekről és félek, hogy ítélkeznének felettem. Ez befojásol valamit? Van valaki aki esetleg hasonló helyzetben és/vagy van leszbikus munkatársa?

nov. 23. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne _felvállalni_? Ki a francot érdekel, hogy kikhez vonzódsz?
nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nyíltan felvállalni sehol nem kell (vagy inkább sehol nem tanácsos?). Az, hogy a munkatársakkal való kapcsolatot mennyire befolyásolja nehéz megmondani, hiszen ez tőlük függ, hogy mennyire nyitottak. Ne kürtöld ki mindenesetre, jobb az óvatosság. Csak olyannak mondd el, akiben meg tudsz bízni.
nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Majd amikor a Pride-ot kell oszlatnod, az lesz érdekes...
nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
3, prideon max a jobbos tomboló csürhét kell oszlatni 🤣
nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
4.: Rendőr azt oszlat, amire parancsot kap...
nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem gond, csak ne reklámozd. Amilyen hiány van, nem hinném, hogy emiatt kidobnának, de jobb a békesség. Illetve kolléganővel csak nagyon óvatosan. Mondjuk, ez heterók esetében is igaz.
nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
senkit nem erdekel, a helyesirasi keptelensegeddel ellentetben
nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Már nem azért,kérdező, de kinek mi köze hozzá, hogy kihez vonzódsz?

Miért kellene ezt elmondani bárkinek is?

Még soha senki elé nem álltam azzal,hogy heteroszexuális vagyok. Mert senkit nem érdekel a másik ember szexuális irányultsága. Magánügy.

nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Alapból senkinek sincs köze hozzá, és amúgy is csak az fogja tudni akivel csinálod vagy Te elmondod valakinek.

Azt meg hogy ez a szaros politikai rendszer hová csavargatja még a "másság" kérdését és állami cégeknél ez később mennyire fog befolyásolni, azt előre nem lehet most megmondani.

Pl a nem kormány párti katonákat is elküldték a honvédségtől az idén. Most toboroznak a helyükre újakat.

De jelenleg a Te eseted nem befolyásol semmit a leendő munkahelyeden.

nov. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Elobb utobb lefogsz bukni.

Es az a szakma alapbol is, pasikkal teli, keszulj fel rá. Legy eros. De igen, jogi akadálya nincs.

nov. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!