Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon kiszeretném próbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiszeretném próbálni milyen egy nővel, megtegyem?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkodom a dolgon. Eddig nem volt rá sajnos alkalmam, mivel ezt eddig senkinek nem mondtam, és itt Győrben nincs is ilyen”csajos clubb ,de folyton ezen gondolkodom.. Nagyon vágyom rá úgy gondolom mindent ki kell próbálni..

Ti, akik inkább mondanátok magatokat bi-nek mit éreztetek az első alkalom után? Vágyakoztatok utánna is a csajok után , vagy egyszer elég volt? 😅

Köszi ha segítetek. 22/N



#Győr #leszbikus #kaland #Elsőleszbikusggyüttlét
nov. 23. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Próbáld ki, ha ennyire ezen pörögsz. Majd utána eldöntöd.

Inkább azt bánd meg, hogy megtetted, mint évekig azon gondolkozz, hogy mi lett volna ha.

nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Én is az első véleményén vagyok. Próbáld ki, az a biztos.
nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld ki, mi baj lehet?
nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Ki mit erzett az elso alkalom utan, tokre nem releváns.

Nezz fel tinderre, Győr is egyetemi varos. Tuti tele van csajokkal.

nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire erre vágysz akkor mi tart vissza? Bp-n sincs leszbikus klub megsúgom (vannak viszont swingerek ahol igen sűrűn megesnek csajos játékok is).
nov. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Én is épp ott tartok, hogy letöltöm a tindert és szétnézek, mert régóta gondolkozom rajta:)
nov. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha vágysz rá és lehetne is kivel akkor nincs min gondolkozni. Ha az egyik hiányzik akkor azon kell dolgoznod, hogy lépsz-e még egyet abba az irányba, hogy az is meg legyen. Így azért egyszerűbb döntened.
nov. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
29%
Próbáljuk ki🫣✌️
nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Hali! Én nyitott vagyok rá. Pesti vagyok viszont nálam a lakásban nem megoldható.
nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is hasonlóan voltam. Mindig kívàncsi voltam, milyen lehet, úgy gondoltam jó. Aztàn egyszer volt alkalmam kipróbálni. Tetszett és nem bántam meg. Most is megtenném, ha úgy adódna, viszont lépéseket nem tettem ez ügyben. Pedig ha szexvideót nézek, akkor szinte mindig leszbit.
nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!