Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megtettétek ezt padon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtettétek ezt padon?

Figyelt kérdés

Barátnőm arra vágyik hogy padon szeretkezzunk parkban, éjjel ezt meg a nyáron ajánlotta most mar nem kivitelezhető.

Maig emlegeti hogy en ezt nem akartam.

Úgy gondolta hogy ruhástól ollózzunk

Ez furcsa főleg h nyilvános helyen van

Ti csináltatok ilyet ?


nov. 26. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom első válaszoló, hogy gyerekkorodban valószínű nem szerettek a megfelelő módon, ezért nehéz másokat elfogadnod olyannak, amilyenek. De a jó hír az, hogy ezen terápiával tényleg lehet segíteni.


És hogy a kérdésre is válaszoljak, ha van egy eldugottabb rész, ahol ez kivitelezhető és tényleg téged is izgat, és nem csak a barátnőd miatt tennéd meg, akkor hajrá. Viszont kényszerből ne csináld, nem fogsz tudni ellazulni, meg ér nemet mondani egy kapcsolaton belül is mindenre, amit nem szeretnél.

nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi öltöző padon már szexeltünk, általában minden strand után az öltözőben( egyéni fülkékben)
nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lassan Decemberben?! Hát sok sikert, ha nagyon gyors vagy, nem fagy oda a luka senkinek.
nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, a pad baromi retkes, meg nem is túl izgi. Ha ilyen exhibicionista hajlamok lenne, egy szex klub szerintem jobb lenne rá.
nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elmentek forraltborozni, kisétáltok egy parkba. Nyugodt csendes helyen, egy fa mögött, a sötétben megbújtok, egymásnak estek.

Ugyanez, egy padon.

Nem kivitelezhető ugyanúgy mint nyáron, de húzd meg a sálját, lepd meg, aztan majd nyáron folytatjátok.

nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyaron még csak csak de most zergebszo hideg van.

És ruhában ugyan minek?


De ha szeretné miértne? Van egy rakat elhagyatott hely Bp-n belül még nappal is.

nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy "szeretkezés"-nek hívnám-e, de igen, csináltam már hasonlót padon ülve, éjszaka, egy sötét parkban. Nem klasszikus ollózás volt, inkább egymással szemben, meg egymás ölében ülve simogatás, kézzel izgatás, összebújás stb. Előjátéknak, izgatásnak tökéletes volt és szerencsére közel volt a szállás, ahol nyugodt körülmények között folytathattuk. :)

28/N (bi)

nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem csináltam ilyet és nem is szeretnék.

33N

dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!