Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, mennyire érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mennyire érdekel titeket, hogy tetszetek-e a (cisz heteró) férfiaknak?

Figyelt kérdés

#leszbikus identitás #butch nők #masc divat #highfemme leszbikusok
nov. 28. 09:31
A kérdező szavazást indított:
Az esztétika az esztétika, és jól esik ha bókolnak, illetve a világot a pasik irányítják, szóval teljes mértékben érdekel a véleményük
A nőknek akarok tetszeni első sorban, de tanácsot, kritikát bárkitől elfogadok
A heteró férfiak nagy része nem ért a divathoz, a nők terén más az ízlésem mint nekik, szóval nem, de meleg srácokra hallgatok
A nők a fontosak az életemben, szóval ők vannak előtérben, de igyekszem nem kilógni a sorból
Igyekszem diszkréten leszbikusnak kinézni, finoman mutatni magamon, de azért nem túl feltűnően, inkább csak az érdekel, hogy ne érjen diszkrimináció
Önmagam vagyok, és tudom, hogy ez az átlagos heteró férfinek nem tetszik, de ez dirket jó is, mert nem próbálkoznak be, igyekszem nem tetszeni nekik
Kifejezetten a nőknek öltözöm, de sajnos valahogy minden próbálkozásom ellenére továbbra is tetszem a pasiknak
Nem érdekel a külsőm, felveszem ami rámesik a szekrényből
Pasi vagyok, de azért nyomnám a gombot, mert miért ne?
20 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:

Értem ezt mind szexuális, mind esztétikai szempontból.



Mielőtt a modok átrakják ezt a divat kérdésekhez, ez a kérdés direkt a butch-masc-stud-highfemme nőkről szól, a leszbikusság kultúrális aspektusáról.

nov. 28. 09:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem adtál meg ilyen opciót úgyhogy ideírom magam a választ a a kérdésedre:


Semennyire.

Mindenféle fenti cifrázás nélkül. Semennyire.

nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2, de, két ilyen opció is van.


"Önmagam vagyok, és tudom, hogy ez az átlagos heteró férfinek nem tetszik, de ez dirket jó is, mert nem próbálkoznak be, igyekszem nem tetszeni nekik"


"Kifejezetten a nőknek öltözöm, de sajnos valahogy minden próbálkozásom ellenére továbbra is tetszem a pasiknak"



Mert ugye vannak butch lányok, akikre valahogy mégis rászállnak a pasik, ilyen vagy olyan okból.

High femme lányból is van olyan, aki fura mód vonzó a pasiknak, pl valami sose létezett 50es évek háziasszonyt lántnak bele.

nov. 28. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezen csak agyon magyarázott opciók, egyiket sem érzem magaménak. Számomra a válasz egyszerűen csak semennyire.
nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából jólesik, ha tetszek ...bárkinek.

Az hogy az illető milyen nemű nem számit.

Na jó persz jobb ha a nőknek tetszek de szépnek és csininek lenni jó.

nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel különösebben, abban vagyok, amiben jól érzem magam. De nem igaz, hogy nem tetszem a pasiknak így, ahogy az a válasz sem igaz rám, hogy...kifejezetten nőknek öltözőm. Úgyhogy én nem szavaztam.
nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Saját magamnak akarok tetszeni. Nem a ciszhet pasiknak, nem a nőknek, nem a transzhet pasiknak, továbbá semmilyen identitású és szexuális orientációjú embernek nem akarok megfelelni, csakis saját magamnak akarok tetszeni. Ha valakinek tetszem így, akkor az szuper, ha egy nekem tetsző nőnek tetszem, az félsiker, ha nem, akkor így jártam, mindenesetre a saját stílusom nem adom fel mások elvárásai miatt. Én sem szavaztam, mert nincs ilyen opció. A megadott lehetőségek szerintem is feleslegesen túlmagyarázottak.

A „diszkréten leszbikusnak” kinézést azért kifejthetnéd. Ha egy hetero nőnek rövid a haja és nem sminkel, akkor már „diszkréten leszbikus” kinézete van és szabad préda a leszbikus nők számára? Vagy ilyenekre gondolsz, hogy a hüvelykujjunkon hordjuk a gyűrűt és a jobb mutató- és középsőujjunkon rövid a körmünk? 😆

A butch/femme/lipstick/stb. bedobozolásban nem hiszek. Nem a nőkhöz való vonzódásom határozza meg a külsőm és tökre nem érdekel, hogy a másik melyik csoportba tartozik, számomra nem ez a fontos párválasztásnál.

(transz nő vagyok, ha ez releváns)

jan. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!