Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A videóban látható nők, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A videóban látható nők, a nőknek is bejönnek?


dec. 9. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem.


A tagek: 🤮 Menj a külvilágba és szocializálódj, ismerd meg a valóságot.


Anime? Mitől az? Elvileg kínaiak, és nem is animáltak.


MILF? Ez inkább egy korosztály megjelölés. És az 40-től kezdődik. Ezek a nők mind fiatalok.


Ínyencség? Te fogyasztod a nőket vagy mi? Volt már veled nő a saját akaratából, pénz nélkül?

dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem, NEM!! Baszki, tiszta mű az összes, groteszk a megjelenésük, és még gebék is. Miért, neked ez tetszik?? A büdös életbe nem lesz nőd, az tuti, mert ilyen testalkat a valóságban nem létezik.
dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. De ezek valódi, létező, élő nők. Kínai modellek, celebek, meg 1-2 "mezei" civil csaj.
dec. 9. 18:33
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Aha, ok. Akkor hajrá, szedj fel egyet. Bár én már 40 vagyok, de még soha nem láttam ilyet, pedig pár országot is megjártam. Bár Kínában pont nem jártam.
dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4.-re.


35 múltam, Budapesten élek, jó kerületben, mégsem láttam ilyen kaliberű nőket még, pedig magyarok.


[link]


[link] Nem jelmez, valóban profi vadász!


[link]

dec. 9. 18:59
 6/11 anonim válasza:
91%
Az összes többi #Milf... is te vagy? xD
dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne lennének ebben az országban csinos, nagy mellű, nagy seggű nők. Csak ők nincsenek annyira kisminkelve, hogy ne látszódjanak a pórusaik, mint valami kirakatbábunak.


Kínában valójában nagyon ritka az ilyen testalkat! Kicsi mell, kicsi fenék a jellemző. Szóval csak a csajokért nem érdemes Kínába migrálnod. Meg nem is érdemlik meg, hogy megegyed őket!


#1 vagyok.

dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Nõként van annyi eszem, hogy tudjam, hogy ezek filterek, meg shapewear.



A test meg van nyújtva, a bõre fehérebb mint igazából és a cicije meg a feneke ki van tömve, aztán az is editálva.



[link]


[link]


[link]


Szóval ja, lövésem sincs mi van a filter alatt. Nekem életidegennek tûnnek ezek, és valahol szomorú, hogy ilyenek miatt van fél kínának étkezési zavara meg komplexusai.

dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Igaz Korea, de a srác nem CGI, 186 cm. https://www.youtube.com/watch?v=AWY5mKX6yGc
dec. 10. 19:56
 10/11 anonim válasza:
91%
Igen, biztos, hogy te vagy a milfes a 30 százalékoddal. xD
dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!