Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Társkeresőn hogyan kezdeményez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn hogyan kezdeményeztek beszélgetést?

Figyelt kérdés
Milyen ütős első üzi ötleteitek vannak? Szívesen olvasnék pár tippet :D

dec. 30. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az előre begyakorolt szövegek már csak azért sem működnek, mert a nők nem egy homogén massza, nem működik mindegyiknél ugyanaz.

Én mindig úgy írtam rájuk, hogy a képeiket nézegetve feltűnt valami a képen, amiről eszembe jutott egy téma, és azzal nyitottam. Eddig mindig bevált.

dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Ütős üzenet???

Normálisan kell csak beszélgetni, ahogy a hétköznap szokott az ember.

dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sablon.


Nézd meg a profilját,érdeklődési körét,érdemes olyannál próbálkozni ahol pl van vmi közös ami alapján legalább el lehet kezdeni beszélgetni. Vagy téged is érdekel xy dolog.


Én már olyanokra,hogy szia hogy vagy? nem is válaszolok..

jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a viccesebb üzeneteket, a neha kicsit idétlenebbet, csak ne legyen tultolva. Az agyon dicsérést se szeretem meg az erőltetett bokolást, futkos tőle a hátamon a hideg, nem akarom mindenki szájából ugyan azt hallani, legyen egyedi, vagy csak hozzon fel egy témát ami nem erőltetett, ne fuladjon ki a beszélgetés sem pár perc alatt,utálom a kinos csendet.


UI: nem vagyok amúgy nehéz eset😂

jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!