Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért vonják ki magukat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonják ki magukat a "homoszexuális" fogalom alól a leszbikusok?

Figyelt kérdés
Hiszen ha valaki picit is ért latinul, akkor tudhatja hogy ez nem a férfi melegeket jelenti csupán.
jan. 3. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy kivonat magukat? Csak van rá más kifejezés is. A férfiakra meg azt mondják, hogy melegek.
jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vonom ki magam alóla 🤔
jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké 2-es, akkor téged -ha megengeded- szeretlek. Hetero férfi vagyok, de vannak olyan leszbikus ismerőseim akiket szeretek a hibáik ellenére is. Meghágni nem akarom őket, max vágyom rá egy-egy gyengébb pillanatomban 😍
jan. 3. 21:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Őő. Bocs de nekem ez túl sok (2-es vagyok).
jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké nem baj. Nekem is sok(k ) lenne, csak most nem vagyok a helyedben
jan. 3. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A leszbikus nők is homoszexuálisok, csak pluszban van rá egy külön szó.

De még ha úgy is lenne, ahogy te írtad, szerinted megkérdezte a leszbikusokat valaki erről?

jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem vonta ki magát sehonnan.

Aki szerint a leszbikusok nem homoszexuálisok, az szimplán fogalomzavarban szenved és nem tudja, mit jelent a "homoszexuális" szó.

jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amikor szint vallottam, azt mondtam meleg vagyok, a lányokat szeretem. 😏
jan. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok ugyan, de ez beteges xD


**Oké 2-es, akkor téged -ha megengeded- szeretlek. Hetero férfi vagyok, de vannak olyan leszbikus ismerőseim akiket szeretek a hibáik ellenére is. Meghágni nem akarom őket, max vágyom rá egy-egy gyengébb pillanatomban 😍**


És akkor csodálkozunk hogy a leszbi nők, nem szeretnek minket vagy nem akarnak velünk szóba állni, majd megy a szexista duma meg a k*rvázás, a sok idióta részéről.🤣🤣🤣


Ismerek pár leszbi lányt, de egyiket se akarnám "meghágni" finomabban szexuális aktust folytatni vele, meg úgy random egy lány barátom se, attól még hogy farkam van tudok gondolkodni, és nem mindenkit megb*szni, szerintem létezik férfi és nöi barátság, de ez intellegenciától is függ, ha valakinek nincs agya csak farka, az ösztön lény, és tökre szánalmas, ha b*szni akarok ott a kapcsolat vagy a kalandok közös megegyezéssel, nyilván én sem vagyok vak látom ha valaki szép, de attól nem akarom f*szra kapni, szóval ezt azért írom ki hogy azok a leszbikus hölgyek, akik ide tevednek lássák nem vagyunk ugyan olyanok.

F24

jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lmbtq (leszbikus, meleg, biszexuális, queer vagy mi) = homoszexualis
jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!