Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik kategóriába sorolnád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik kategóriába sorolnád magad?

Figyelt kérdés

jan. 10. 13:32
A kérdező szavazást indított:
domináns
alárendelt
uni
35 szavazat
1 2
 1/12 Prókátor ***** válasza:
100%
Alapvetően adni szeretem, de néha szükségét érzem, hogy én kapjam.
jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek lb kategoriák?
jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Uni akkor már 😅😇
jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Domináns nem attól lesz valaki, hogy ő ad, főleg nem leszbikus szexben, ahol kb mindig felváltva dolgozunk egymáson. Szóval, vak hogy tudjak válaszolni, az adok-kapokra szól a kérdés, csak rossz a megfogalmazás, vagy dom-sub játékokról?
jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem rossz a megfogalmazás, egyáltalán nem mindenki szeret úgymond adni és kapni is, ha igen, akkor uni.

A domináns sem azt jelenti feltétlen, hogy csak adni szeret, hanem inkább irányítani a szexben, a sub pedig inkább alárendelődik.

jan. 10. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem szeretek kapni, csak adok, attól még lehetek én az alárendelt. Ezért nem mindegy, hogy hogyan fogalmazol.
jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gabor49 ***** válasza:
10%
kizárólag alárendelt minden teren F
jan. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6# kifejtenéd kérlek bővebben a gondolatot
jan. 12. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Pl azzal rendelem alá magam, hogy csak én adok. A "domináns" fél pedig élvezi, hogy amikor csak füttyent, én ugrok és kielégítem, neki meg nem kell csinálni semmit. (Csak példa, én nem ilyen vagyok)

Ezért voltam kíváncsi, hogy te hogyan érted a kérdést. Hogy hányan vannak, akik csak adnak, vagy csak kapnak, vagy ez lényegtelen, hanem az érdekelt, hogy uralkodik-e az egyik fél a másikon?

jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Switch top inkább.



Jobban szeretek adni, de változó hogyan. Néha service top, néha dominánsabban.

jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!