Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez lehet abúzus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet abúzus?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mi számít abúzusnak, és mennyire kell az érintettnek fiatalnak lennie. Ha egy 39 éves biszex nő érzelmileg megvezet egy 20 évest az lehet abúzus? A fiatalabb illető nagyon megszenvedte lelkileg a dolgot. Nem lett belőle szexuális kapcsolat, de nagyon afele ment, aztán az idősebb nő eltaszította mert nem voltak komoly érzései (ellentétben a másikkal, aki totál nem gondolkodott már racionálisan, és azt hitte ez szerelem). Az idősebb nőnek elképesztő vonzereje van, mint egy mágus, szerintem szereti használni a hatalmat...és szereti a sokkal fiatalabb egyéneket falni.

Úgy látom a barátnőmön (mert róla írok), hogy azóta is cipeli ezt a sebet, fél az intimitástól. Terápia segíthetne rajta?



jan. 14. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

igen, lehet az.

Igen, ki kell beszélnie magából. Ha van kivel... sokszor csak meghallgatni kell, és feldolgozásban segíteni. Írj, ha segíthetek

jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mifelénk szerelmi csalódásnak hívják. Pasik meg rendszeresen így viselkednek a nőkkel, szóval szerintem semmi különleges nem történt a barátnőddel, sajnos gyakori jelenség áldozata. Ha egyedül nem tudja túltenni rajta magát, akkor igen, a terápia segíthet.
jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!

Igazából tényleg furcsa helyzet, mert a barátnőm elég naiv még az emberekkel (jó értelemben), mindig a jót feltételezi, és szerintem ezt kihasználta a másik. Nem akarom úgy leírni mint egy szexuális predátor (pedig lehet, h az, mert fűvel fával megy az ágyba), de mivel sokkal fiatalabbak is becserkész így más kicsit másképp néz ki a dolog. Egy nagyon kedves és tüneményes kisugárzású az idősebb nő, de szerintem ez csak álca. A barátnőmnek alapból van mély kötődési problémája, traumái, és ezért szívvel közeledett a nőhöz, de az inkább másfele vitte a kapcsolatot, csak végül nem történt semmi komolyabb. A barátnőm még szűz amúgy... szóval ez lett volna neki az első, ha megtörténik, és amennyire hitt benne oda is adta volna magát.

jan. 14. 17:54
 4/7 A kérdező kommentje:
sokkal fiatalabbakat*
jan. 14. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos nem lehet elvárni másoktól, hogy mindig tekintettel legyenek ránk, meg a traumáinkra. Biztos megvan mindenkinek a maga keresztje, az a nő sem véletlenül ilyen. A hibát nem másban kell keresni, mert más nem fog megváltozni a kedvedért, keresd magadban. Magadon tudsz változtatni, fejlődni.

A barátnőd mennem orvoshoz, hiszen ezek szerint van már más baja is.

jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Köze nincs hozzá.
jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Szerintem nem az.

Illetve mivel a másik oldal gondolatait nem ismerjük, az is lehet, hogy ő csak szexre gondolt, de amikor rájött, hogy a barátnődnek ez sokkal több, akkor inkább visszalépett, nehogy még nagyobb fájdalmat okozzon, és azt érezhesse, hogy szexuálisan kihasználta ....

jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!