Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A gyerek kori barátnőm szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek kori barátnőm szerelmet vallott nekem. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Óvodás korunk óta barátok vagyunk .Egy általános és egy gimibe jártunk. Az egyetem nem közös de közel van. Az eset kb 1 hete történt. Nálam volt. Minden szombaton átmegyünk egymáshoz és filmezünk,sorozatozunk. Egyszer csak meg állította a filmet és meg kérdezte hogy mondhat valamit. Én közönyösen azt felettem hogy peresze. Azt mondta hogy már ideje készül elmondani de nem tudja hogyan mondja el. Először megijedtem hogy valami butaságot csinált. Aztán kimondta hogy szerelmes belém. Én először le fagytam és azt válaszoltam hogy mi? Elmondta 14 éves kora óta érzi ezt, és eddig bírta. Én annyit felettem egy kínos mosollyal ez egy vicc. Aztán megcsókolt. Nem löktem el magamtól megvártam míg ő távolodig el. Mondtam neki hogy szeretlek de nem úgy ahogy te engem. Aztán pánikba eset. Próbáltam nyugtatni de nem használt. Kiviharzott tőlem. Másnap hiába hívtam nem vette fel. Egész héten került. Párszót váltottunk egymásal de mindig ügyelt hogy ne legyünk kettesben. Hogy beszéljem meg vele a dolgot úgy hogy ne bántsam meg még jobban?

21/L



jan. 14. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy ideig hagyd békén, aztán majd kiderül.
jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Adj neki egy kis időt, aztán próbálj meg beszélni vele, szép nyugodtan egy kávé mellett. Nagyon meg lehet most ijedve hogy esetleg tönkre tette ezzel a barátságotokat. :(
jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
És neked milyen volt az a csók? Így utólag visszagondolva mit érzel?
jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1%

Férfi vagyok. Már ne haragudj de ha a batátom így letámadna akkor úgy orrbe verném hogy a fülén jönne ki a takony.

Nehogy már még te teperj utána.

jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos egy barátságnak valószínűleg vége. Kár. Mégha le is nyugodtok, akkor is tudod, hogy ő szexuálisan is vonzódik hozzád, ő meg tudja, hogy te nem.
jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy vége, ismerek olyan leszbikust aki a hetero barátnőjébe volt szerelmes. Vallott neki, a lány elfogadta, aztán ment minden tovább, barátok maradtak. :)
jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha barátok is maradtok, az egyik fél mindig többet fog érezni, kell egy kis szünet egy kis távolság és idővel nem biztos de talán, újra lehet belőle barátság.


Hasonló helyzetben voltam egy fiúval, én magam leszbikus vagyok, a fiú szerelmes volt belém még is barátok maradtunk, rengeteg balhé volt köztünk pont ez miatt, végül össze jöttem egy lányal, ő pedig erre be sértődött mégjobban, azóta is kavarja a szart, pedig nem 1x le ültem vele beszélni, végül a barátságunknak vége lett.

jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is VAN ilyen barátnőm,hasonlóan szerelmet vallott. Kissé eltávolodtunk akkoriban,mert jót akartam neki azzal ha nem lát minden nap. Azóta is barátok vagyunk,ő meg már mindenki másba IS volt szerelmes aminek nagyon örültem. Összehozta a sors egy másik csajszival és brutálisan szerelmes lett belé. Van,aminek csak időt kell hagyni és nem eröltetni,talán nálatok is van erre esély ha ilyen hosszú barátság áll mögöttetek.
jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

14 éves kora óta? Hát az nem igazán fog elmúlni. Persze te ne küldd el magadtól, ezt inkább neki kellene megtenni, mert nagy szenvedés vár rá, ha nem. Sajnálom szegényt. Szerintem ne csinálj nagyjából semmit. Ha megint próbálkozik vagy felhozza a témát, mondd neki, amit a múltkor mondtál.

34N

jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jól reagáltál a helyzethez képest és hogy milyen vihar dúlhat mosta lelkében. Ha jól értem hosszú évek óta készült erre a pillanatra és biztos nem lehet könnyű. ahogy itt többen is írták hagyd egy kicsit lenyugodni és majd adja magát a helyzet amikor újra tudtok beszélni róla.
febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!