Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tinderen érdemes rendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen érdemes rendes párkapcsolati céllal ismerkedni? Vagy oda tényleg csak azok regisztrálnak be akik szexet akarnak?

Figyelt kérdés

jan. 19. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A tagok nagyobb része lazább kapcsolatot keres, de lehet próbálkozni.
jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Érdemes
jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki akarod írni a profilodra, hogy komoly kapcsolatot keresel vagy mit takarna ez nálad?


Bárhol lehet találni olyant akivel hosszabb távon is tud ez működni, de általánosságban szerintem nem ilyen társkeresési célból regisztrálnak oda emberek.

jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én hosszútávú kapcsolatot keresek tinderen, eddig még nem jártam sikerrel. 28/Leszbikus.
jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak akarni is kell
jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Én előbb találtam itt gyakorin valakit, komolyabb célra mint tinderen.
jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En az elozo parommal is onnan voltam egyutt:) en pl laza egy ejszakasra keptelen vagyok de megis fent vagyok tinderen komoly celokkal. Hol mashol ismerkednek? Kiscsirke korom ota erre szocializalodtam 😂
jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem komoly kapcsolatom lett Tinderről. 3 éve vagyunk együtt.
márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!