Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 1 éve nem voltam senkivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve nem voltam senkivel, valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szeretem ha én vagyok a passzív fél, ehhez viszont sok esetben ugye az tarsul ha a masik aktiv/top nevezzuk barhogy. Ok viszont sok esetben a maszkulinabb lanyok kategoriaba esnek (amivel semmi baj!!), de szamokra mondjuk a nagyon rovid haj, meg az egesz ilyen nagyon maszkulinabb megjelenes nem izgato. Viszont igy olyan lanyokkal sodor ossze az elet akik szinten bottomok :((

Ez orokre ilyen lesz ?😂 kezdek bepokhalosodni



jan. 21. 15:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ezzel semmi baj, én feminin vagyok és eddig általában én voltam az aktív és a kezdeményezőbb fél. Viszont azt elvárom, hogy a partnerem is vegyen részt aktívan a szexben, a pillow princess-eket nem szeretem.
jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mert a fiuk egyaltalan nem inditanak be
jan. 21. 15:55
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pillow en sem 😇 csak szeretem ha iranyitgatnak. 2 parom volt eddig, egyikuk igenyelte az oralt a masik csak vibratort. Es o iranyitott. Szoval nekem igazabol erre van szuksegem azt hiszem


Bar szo se rola a pillow princess eletet is nagyon elveznem 🥹

jan. 21. 15:58
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Én aktív vagyok de azzal sokmindent nem lehet kezdeni aki csak fekszik és várja a “csodát”.. eddig mindig én rám hárult az “irányító” szerep de ha hevesebbre fordultak a dolog akkor az sem volt jó. (A heveset normál keretek között értettem) Szóval én már elvesztettem a fonalat mit lehet meg mit nem lehet.
jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igazad van hogy kicsit keveredett ez az egesz :(
jan. 21. 19:33
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
21 nyara óta még egy csókom se volt.. 😒🙄😬
jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 2012 ősze óta nem volt semmi, még csak csók se, én nyertem? 😂
jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%

Hat az már tenyleg pancserság. Mi az oka?

Biztos jó kategoriában vagy?

jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok pancser. Sokáig nem kerestem senkit, csak az utóbbi egy-másfél évben, amikor végre sikerült elfogadni a másságomat. És igen, jó kategóriában vagyok, mivel leszbikus vagyok. -.-
jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!